Gå til hovedindhold

LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702017901244
Pris fra 537 krtil 699,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 162,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75434 K-2SO™-sikkerhedsdroide
537 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75434 K-2SO™-sikkerhedsdroide billede

Produktinformation

Udstil din passion for Star Wars™ med denne seje LEGO® byg-selv-figur af K-2SO, som er kendt fra sæson 2 af Star Wars: Andor™. Genskab sikkerhedsdroidens autentiske detaljer. Udstil den imponerende droide med faktapladen og LEGO figuren af K-2SO i standardstørrelse. Juster derefter din nye droide-makkers hoved og arme for at tilpasse din udstillingsmodel! Anbring hoved og arme på LEGO® byg-selv-figuren af K-2SO-sikkerhedsdroiden i forskellige positurer Droiden kan stå alene eller fastgøres til udstillingsstanden LEGO® figur i standardstørrelse af K-2SO samt en K-2SO-faktaplade LEGO® Star Wars™ gave til fans fra 10 år Gør den kreative oplevelse ekstra sjov med LEGO® Builder appen 10+, 845 elements, 382mm x 262mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75434
EAN: 5702017901244
Varenr.: 3340364
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars K-2SO sikkerhedsdroide 75434
589 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars™ - K-2SO™ Security Droid - GEEKD.dk
649 kr
Til butik
LEGO Star Wars™ - K-2SO™ Security Droid - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Byg din egen trofaste droide med LEGO Star Wars™ - K-2SO™ Security Droid (75434). Kendt fra Rogue One: A Star Wars Story er K-2SO™ en af de mest elskede og ikoniske droid-karakterer i galaksen - og nu kan du genskabe ham i LEGO-format. Denne det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017901244
Varenr.: 52141820019024
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Star Wars - K-2so-sikkerhedsdroide - 75434
649,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele
664,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Star Wars TM - K-2SO™ sikkerhedsdroide (75434)
679 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75434 LEGO Star Wars K-2SO™-sikkerhedsdroide
699,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK537 kr576 krKøb
2Komplett DK589 kr589 krKøb
3Geekd649 kr649 krKøb
4Gucca.dk649,95 kr649,95 krKøb
5Kids-world.dk664,95 kr664,95 krKøb
6Teknikproffset DK679 kr738 krKøb
7Legekæden699,95 kr699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 525 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 556 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for LEGO ® Star Wars - Andor K-250 Sikkerhedsdroide 75434 - 845 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026537 kr42 kr (7%)
23. maj 2026579 kr42 kr (8%)
13. maj 2026537 kr42 kr (7%)
6. maj 2026579 kr19,04 kr (3%)
2. maj 2026559,96 kr19,04 kr (3%)
24. mar. 2026579 kr42 kr (8%)
18. mar. 2026537 kr42 kr (7%)
18. feb. 2026579 kr30 kr (5%)
14. feb. 2026549 kr8 kr (1%)
13. feb. 2026541 kr38 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret