Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele)

LegoSamleklodserEAN: 5702018062975
Pris fra 240 krtil 809 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 569 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75438 Yoda™-buste
240 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75438 Yoda™-buste billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Star Wars
Farve: 1
Artikel nr.: 75438
EAN: 5702018062975
Varenr.: 25368015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75438 Yoda™-buste
240 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75438 Yoda™-buste billede

Produktinformation

LEGO® Star Wars™ Yoda™ buste er en detaljeret udstillingsmodel med justerbart hoved og ører, et byggeligt lyssværd og en klodsbygget stand med navneplade. Nyd kvalitetstid med at genskabe Mester Yoda som set i Star Wars: Attack of the Clones™, og drej derefter busten på sin stand for at se modellen fra alle vinkler og fuldend udstillingen med den medfølgende LEGO® Yoda minifigur med lyssværd. Juster Yodas hoved og ører for at vise forskellige udtryk Indeholder et byggeligt lyssværd, som Yoda kan holde Udstillingsstand med navneplade Indeholder en LEGO® Yoda minifigur med lyssværd Del af LEGO® Star Wars™ buste-kollektionen (sæt sælges separat) Brug LEGO® Builder appen til at gemme fremskridt, zoome ind og rotere sættet i 3D En charmerende Star Wars™ gave til voksne fans og samlere. Velegnet til alderen 18+, indeholder 399 delar. Måler 262mm x 222mm x 62mm.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75438
EAN: 5702018062975
Varenr.: 3432798
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars Yoda Buste 75438
269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele)
-3%339 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Yoda-buste 75438 - 399 Dele
349,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Star Wars 75438 Yoda™-buste
349,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele)
-3%359 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars Yoda™ Bust (75438) - GEEKD.dk
809 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK240 kr279 krKøb
2Proshop DK240 kr279 krKøb
3Komplett DK269 kr269 krKøb
4Boligcenter DK339 kr339 krKøb
5Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb
6Legekæden349,95 kr349,95 krKøb
7Vivas DK359 kr438 krKøb
8Geekd809 kr809 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele) i 70 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LEGO Star Wars 75438 - Yoda buste (18+, 399 dele) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026240 kr16 kr (6%)
29. maj 2026256 kr16 kr (7%)
28. maj 2026240 kr16 kr (6%)
2. maj 2026256 kr43 kr (14%)
23. mar. 2026299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret