Gå til hovedindhold

LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018056936
Pris fra 239 krtil 733 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 494 kr (67% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60503 Kystvagthelikopter
-29%239 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO City 60503 Kystvagthelikopter billede

Produktinformation

Bliv en del af besætningen ombord på en LEGO® City Kystvagthelikopter. Luftfartøjet er bygget til dristige redningsmissioner. Læs udstyret, luk dørene, og flyv til vejrs. Hejs et besætningsmedlem ned til redningskapslen. Brug dine pilotfærdigheder til at undgå de hajfyldte farvande, og få den nødstedte person sikkert ombord, før du vender tilbage til basen for at drage ud nye dristige eventyr. Legetøj med kystvagthelikopter, redningskapsel, 4 minifigurer og en hajfigur Børn kan sænke kapslen eller en redningsarbejder med helikopterens kranspil LEGO® minifigurtilbehøret omfatter et lægesæt, en kikkert og en redningskrans Sjov gaveidé til børn fra 7 år, der elsker interaktivt legetøj og legesæt til rolleleg Gør byggeoplevelsen endnu sjovere i LEGO® Builder appen med 3D-visning 7+, 551 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60503
EAN: 5702018056936
Varenr.: 3404295
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60503 Kystvagthelikopter
364 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City kystvagtshelikopter 60503
442 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 60503 - Coast Guard Helicopter - City
489,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele
529,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
60503 LEGO City Kystvagthelikopter
529,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO City - Kystvagt Helikopter - GEEKD.dk
733 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK239 kr278 krKøb
2CS MEGASTORE DK364 kr403 krKøb
3Komplett DK442 kr442 krKøb
4Gucca.dk489,95 kr489,95 krKøb
5Kids-world.dk529,95 kr529,95 krKøb
6Legekæden529,95 kr529,95 krKøb
7Geekd733 kr733 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEGO ® City - Kystvagthelikopter 60503 - 551 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026239 kr115 kr (32%)
21. maj 2026354 kr8 kr (2%)
19. maj 2026346 kr7 kr (2%)
13. maj 2026339 kr4 kr (1%)
4. maj 2026343 kr3 kr (1%)
2. maj 2026346 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026343 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026346 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026343 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026346 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret