Gå til hovedindhold

LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018031766
Pris fra 52,7 krtil 102 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49,3 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.7 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60481 Motorer – Politivogn
52,7 kr
Til butik
LEGO City 60481 Motorer – Politivogn billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Alt LEGO
Farve: 1
Artikel nr.: 60481
EAN: 5702018031766
Varenr.: 25075802
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60481 Motorer - Politivogn
57 kr
Til butik
LEGO City 60481 Motorer - Politivogn billede

Produktinformation

LEGO® City Rides - Police Truck er et kompakt mini-bil-legetøjsbyggesæt med en politibetjent junior-minifigur, med alufælge, lavprofil-gummidæk, fængselsgitre og legetøjsudrykningslys. Dette letbyggede legetøjspolitikøretøj er designet til actionfyldt lade-som-om-leg og lader børn sætte minifiguren i førerkabinen og tage på politipatrulje-eventyr. Det er en del af LEGO® City Rides-kollektionen og kan tilføjes til andre LEGO City-sæt (sælges separat) for endnu større historier. Bygbart legetøjspolitikøretøj med skubbestang, fængselsgitre og udrykningslys Indeholder LEGO® City Rides politibetjent junior-minifigur Alufælge med lavprofil-gummidæk LEGO® Builder-app understøttelse med 3D-instruktioner, zoom og rotation Måler over 6 cm i højden, 8 cm i længden og 5 cm i bredden Et LEGO® City legesæt, der er nemt at tage med, og som giver hurtige byg og forbryderfangende rolleleg overalt. Velegnet til alder 5+, indeholder 71 klodser.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60481
EAN: 5702018031766
Varenr.: 3404266
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City 60481 køretøj - politibil
57 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele
89,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® City - Politivogn - GEEKD.dk
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK52,7 kr91,7 krKøb
2Proshop DK57 kr96 krKøb
3Komplett DK57 kr57 krKøb
4Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
5Geekd102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 52,7 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 52,7 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for LEGO ® City - Motorer - Politibil 60481 - 71 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202652,7 kr6,11 kr (10%)
16. maj 202658,81 kr2,67 kr (4%)
18. apr. 202661,48 kr
15. apr. 202661,75 kr2,75 kr (5%)
5. apr. 202659 kr1 kr (2%)
15. mar. 202660 kr2 kr (3%)
27. jan. 202662 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret