Gå til hovedindhold

LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018031896
Pris fra 58 krtil 102 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,7 kr 20. maj

Sammenlign priser på LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60484 Motorer - Gaming-racerbil
58 kr
Til butik
LEGO City 60484 Motorer - Gaming-racerbil billede

Produktinformation

Klar ... parat ... start! Spænd sikkerhedsselen, og gør klar til hæsblæsende racerbil-action med LEGO® City sættet Motorer - Gaming-racerbil. Det cool køretøj har overdimensionerede gummidæk, et førerhus og et udstødningsrør med flammer. Hop ind på førersædet, tryk speederen i bund, og kør fra konkurrenterne. Tempofyldt sjov venter i LEGO City! Gaming-legetøjsbil, der er nem at bygge, med en minifigur af en kører Sjov gaming-bil med førerhus, neon-detaljer og et udstødningsrør med flammer Sæt Motorer-junior-minifiguren af en kører bag rattet til actionleg Sjov gamer-gave til drenge, piger og børn fra 5 år, der elsker spil og seje biler Se 3D-byggevejledningen i LEGO® Builder appen 5+, 64 elements, 91mm x 122mm x 78mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60484
EAN: 5702018031896
Varenr.: 3404270
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City køretøj – gaming-racerbil 60484
58 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele
89,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
60484 LEGO City Motorer Gaming-racerbil
89,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 60484 - Gaming Car - City Rides
99,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® City - Gaming-racerbil - GEEKD.dk
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK58 kr97 krKøb
2Komplett DK58 kr58 krKøb
3Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Legekæden89,95 kr89,95 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
6Geekd102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele i 183 dage. Laveste pris i perioden er 52,7 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LEGO ® City - Motorer - Gaming-racerbil 60484 - 64 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202658 kr1 kr (2%)
26. maj 202657 kr4,3 kr (8%)
20. maj 202652,7 kr6,11 kr (10%)
16. maj 202658,81 kr2,67 kr (4%)
18. apr. 202661,48 kr
15. apr. 202661,75 kr2,75 kr (5%)
5. apr. 202659 kr1 kr (2%)
15. mar. 202660 kr2 kr (3%)
27. jan. 202662 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret