Gå til hovedindhold

LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018031872
Pris fra 57 krtil 109 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60482 Motorer - Brandbil
57 kr
Til butik
LEGO City 60482 Motorer - Brandbil billede

Produktinformation

LEGO® City Rides Fire Engine er et lommevenligt mini-bil-legetøjsbyggesæt med kraftige gummidæk, en hævbar brandstige og en brandmand junior-minifigur til fantasifuld redningsleg. Dette letbyggede legetøjsbrandkøretøj er designet til unge byggere og indeholder alt, hvad der skal til for at skabe et lille udrykningskøretøj og sætte brandmands-minifiguren i førerkabinen til sjov historiefortælling. Det er en del af LEGO® City Rides-serien og kan kombineres med andre LEGO® City-sæt (sælges separat) for at udvide legen. Bygbar mini-brandbil med ikonisk design Kraftige gummidæk og hævbar brandstige Indeholder LEGO® City Rides brandmand junior-minifigur LEGO® Builder-app understøttelse med 3D-instruktioner, zoom og rotation Måler over 6 cm i højden, 8 cm i længden og 5 cm i bredden Et kompakt LEGO® City køretøjssæt, der bringer hurtige, kreative brandmands-eventyr med overalt. Velegnet til alder 5+, indeholder 67 klodser.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60482
EAN: 5702018031872
Varenr.: 3404268
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City køretøj – brandbil 60482
57 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele
84,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO City – Brandbil (60482)
102 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ® City - Brandbil - GEEKD.dk
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK57 kr96 krKøb
2Komplett DK57 kr57 krKøb
3Kids-world.dk84,95 kr84,95 krKøb
4Teknikproffset DK102 kr151 krKøb
5Geekd109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LEGO ® City - Motorer - Brandbil 60482 - 67 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202657 kr5 kr (8%)
8. maj 202662 kr
5. maj 202661,48 kr2,48 kr (4%)
4. maj 202659 kr2 kr (3%)
30. apr. 202661 kr1 kr (2%)
18. mar. 202662 kr1 kr (2%)
6. mar. 202661 kr1 kr (2%)
27. jan. 202662 kr1,41 kr (2%)
7. jan. 202663,41 kr5,59 kr (8%)
4. jan. 202669 kr5,59 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret