Gå til hovedindhold

LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018055670
Pris fra 466 krtil 971 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 447 kr 25. apr.

Sammenlign priser på LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 466 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71857 Ninjafartøjernes kamp for trætophuset
466 kr
Til butik
LEGO Ninjago 71857 Ninjafartøjernes kamp for trætophuset billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO NINJAGO
Farve: 1
Artikel nr.: 71857
EAN: 5702018055670
Varenr.: 25075831
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71857 Ninjafartøjernes kamp for trætophuset
466 kr
Til butik
LEGO Ninjago 71857 Ninjafartøjernes kamp for trætophuset billede

Produktinformation

Slå dig sammen med Kai, Zane, Jay i drageform og Euphrasia for at forsvare deres skjulested i trætophuset. Vær på vagt - syremonsteret og loyalisten vil angribe i Den Hviskende Skov. Sving i aktion på et junglereb, og stop fjenderne med en drejebro eller en hemmelig fælde, der udløser en sten. Hop ind i Zanes helikopter eller op på Kais ninja-motorcykel for at levere det sidste knockout-slag! 3-etagers trætophus med te-rum, roterende bro og knopskyder Indeholder 2 NINJAGO®-fartøjer: en legetøjsmotorcykel og en legetøjshelikopter 6 NINJAGO®-minifigurer til at udspille rollelege med actionfyldte ninjakampe En fantasifuld gaveidé til børn fra 7 år, der elsker ninja-eventyr Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 7+, 642 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71857
EAN: 5702018055670
Varenr.: 3404316
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago action i ninjaernes træhytte 71857
529 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO NINJAGO 71857 - Ninja-køretøj og træhus-kamp
-8%559 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO NINJAGO 71857 - Ninja-køretøj og træhus-kamp
-8%579 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ninjago – Ninja-køretøj: Kamp i træhuset (71857)
628 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele
669,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
71857 LEGO Ninjago Ninjafartøjernes kamp for trætophuset
699,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Ninjago - Ninja køretøj og træhuskamp - GEEKD.dk
971 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK466 kr505 krKøb
2Proshop DK466 kr505 krKøb
3Komplett DK529 kr529 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb
6Teknikproffset DK628 kr687 krKøb
7Kids-world.dk669,95 kr669,95 krKøb
8Legekæden699,95 kr699,95 krKøb
9Geekd971 kr971 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 447 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 466 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LEGO ® Ninjago - Ninjafartøjernes Kamp For... 71857 - 642 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026466 kr15 kr (3%)
30. maj 2026451 kr15 kr (3%)
23. maj 2026466 kr10 kr (2%)
21. maj 2026476 kr10 kr (2%)
20. maj 2026466 kr9 kr (2%)
13. maj 2026457 kr22 kr (5%)
30. apr. 2026479 kr14 kr (3%)
27. apr. 2026465 kr18 kr (4%)
25. apr. 2026447 kr18 kr (4%)
22. apr. 2026465 kr18 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret