Gå til hovedindhold

LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018055687
Pris fra 608 krtil 875 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 608 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71859 Livsdragen
608 kr
Til butik
LEGO Ninjago 71859 Livsdragen billede

Produktinformation

Dybt inde i Den Hviskende Skov kan du slå dig sammen med ninjaerne for at forsvare Livsdragen mod de onde kræfter. Zane, Sora og Arin samt Lloyd og Cole i deres drageform er bevæbnede og klar til at tage kampen op mod syremonsteret, jordmonsteret og loyalist-lederen i en episk kamp. Livsdragen skal beskyttes for enhver pris. Ninjaerne må og skal sejre! Dragefiguren har bevægelige vinger, ben, fødder, arme, kæbe, hoved og hale 8 NINJAGO®-minifigurer til børns rolleleg om kampen mellem det gode og det onde Indeholder en bevægelig skurke-mini-mech med et cockpit til en minifigur Gave med dragetema til børn fra 9 år, der elsker eventyr og fantasy-legetøj Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 9+, 1050 elements, 378mm x 354mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71859
EAN: 5702018055687
Varenr.: 3404318
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71859 Livsdragen
609 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago livets kildedrage 71859
679 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 71859 - Livsdragen - Ninjago
799,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele
864,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ninjago – Livets Drage (71859)
875 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK608 kr647 krKøb
2CS MEGASTORE DK609 kr648 krKøb
3Komplett DK679 kr679 krKøb
4Gucca.dk799,95 kr799,95 krKøb
5Kids-world.dk864,95 kr864,95 krKøb
6Teknikproffset DK875 kr934 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 606 kr.

Den nuværende pris på 608 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEGO ® Ninjago - Livsdragen 71859 - 1050 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026608 kr109 kr (22%)
23. maj 2026499 kr109 kr (18%)
16. maj 2026608 kr27 kr (5%)
14. maj 2026581 kr11 kr (2%)
13. maj 2026570 kr38 kr (6%)
21. apr. 2026608 kr21 kr (4%)
20. apr. 2026587 kr21 kr (3%)
8. apr. 2026608 kr40 kr (7%)
25. mar. 2026568 kr24 kr (4%)
24. mar. 2026592 kr24 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret