Gå til hovedindhold

LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018055267
Pris fra 229 krtil 616 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 387 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71856 Jays forvandlingsbil
-20%229 kr
Før 287 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Ninjago 71856 Jays forvandlingsbil billede

Produktinformation

Slå dig sammen med Jay, Nya og Kai i drageform for at jage skurkene i Den Hviskende Skov. Sæt dig bag rattet i Jays forvandlingsbil, sæt den i dragetilstand med roterende kastestjerner, og affyr den fjederbetjente skyder for at nedlægge jordmonsteret og loyalist-lederen, før de flygter! Ninjaerne skal besejre dem for at beskytte de samlede riger. Vend fronten for at sætte den i dragetilstand med roterende kastestjerner Bilen har en aftagelig fjederbetjent skyder med 2 pile 5 minifigurer: Jay, Nya, Kai i drageform, jordmonster og loyalist-leder Gave til bilfans fra 8 år, der elsker eventyr og fantasy-legetøj Find intuitive 3D-byggevejledninger i LEGO® Builder appen 8+, 387 elements, 222mm x 262mm x 76mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71856
EAN: 5702018055267
Varenr.: 3404315
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71856 Jays forvandlingsbil
316 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago Jays forvandlingskøretøj 71856
449 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele
449,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO NINJAGO 71856 Jays transformerende bil - byggesæt
469 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO NINJAGO 71856 Jays transformerende bil - byggesæt
489 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Ninjago - Jays Transformerende Bil - GEEKD.dk
616 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2CS MEGASTORE DK316 kr355 krKøb
3Komplett DK449 kr449 krKøb
4Kids-world.dk449,95 kr449,95 krKøb
5Boligcenter DK469 kr469 krKøb
6Vivas DK489 kr568 krKøb
7Geekd616 kr616 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele i 180 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 297 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LEGO ® Ninjago - Jays Forvandlingsbil 71856 - 387 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026229 kr58 kr (20%)
9. apr. 2026287 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026286 kr14 kr (5%)
17. mar. 2026300 kr13 kr (5%)
14. mar. 2026287 kr14 kr (5%)
11. mar. 2026301 kr7 kr (2%)
10. mar. 2026308 kr22 kr (8%)
6. mar. 2026286 kr22 kr (7%)
5. mar. 2026308 kr7 kr (2%)
3. mar. 2026301 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret