Gå til hovedindhold

LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk

LegoSamleklodserEAN: 5702018033999
Pris fra 55 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,7 kr 20. maj

Sammenlign priser på LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago 71850 Lloyd mod jordmonster-spinner
55 kr
Til butik
LEGO Ninjago 71850 Lloyd mod jordmonster-spinner billede

Produktinformation

Et sejt NINJAGO® legesæt med alt, hvad du skal bruge til spændende ninjakampe! Placer jordmonsteret i spinner-legetøjet, tryk på affyringsknappen, og se, hvordan det drejer rundt. Når spinneren rammer sit mål, kan 2 af dens elementkraft-dele flyve af. Lloyd skal undgå spinnerens ødelæggende kraft og nedlægge monsteret for at redde de samlede riger. Tryk på affyringsknappen for at sætte spinner-legetøjet i gang med at spinne Et lille LEGO® sæt med 2 NINJAGO®-minifigurer: Lloyd og jordmonster Hver minifigur har et våbentilbehør til actionfyldt rolleleg En lille gave til børn fra 6 år, der elsker eventyr og fantasy-legetøj Udforsk andre legesæt (sælges separat) i LEGO® NINJAGO® sortimentet 6+, 52 elements, 192mm x 190mm x 85mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71850
EAN: 5702018033999
Varenr.: 3404306
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ninjago Lloyd mod jordmonsterspinner 71850
55 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ninjago – Lloyd mod Jordmonsteret Spinner (71850)
86 kr
Til butik
LEGO Ninjago – Lloyd mod Jordmonsteret Spinner (71850) billede

Produktinformation

Slip elementernes kræfter løs med det, nye, LEGO® NINJAGO® Lloyd vs. Earth Monster Spinner, ! Dette dynamiske sæt er perfekt til unge byggere fra 6 år og opefter og lader børnene dykke ned i den spændende verden af NINJAGO Dragons Rising, hvor de kan genskabe episke kampe fra sæson 4 af tv-serien. Dette sæt handler om action og eventyr. Når det er bygget, kan børnene trykke på affyringsknappen for at sende spinneren ud i en hvirvelvind af bevægelse. Spændingen når sit højdepunkt, når spinneren rammer sit mål og potentielt sender de to elementkraftdele flyvende i en dramatisk demonstration af ninja-dygtighed. Sættet indeholder to detaljerede minifigurer: den heroiske, Lloyd, , bevæbnet med sit trofaste sværd, og det truende, jordmonster, , der kan køre med inde i spinneren. Dette duo danner rammen om endeløse kampe mellem det gode og det onde, hvilket sætter gang i kreativiteten og den fantasifulde leg. Med kun 52 dele er dette sæt en perfekt introduktion til verdenen af NINJAGO-bygning. Det byder på en overkommelig udfordring, der hjælper med at udvikle finmotorik og problemløsningsevner. Derudover forbedrer appen "LEGO" oplevelsen ved at give nemme digitale instruktioner. Børn kan zoome, rotere i 3D og følge med i deres fremskridt, hvilket giver dem selvtillid undervejs. LEGO NINJAGO-serien er kendt for sine detaljerede robotter, drager og templer, der giver fans mulighed for at fordybe sig i et univers af ninja-action. Uanset om det drejer sig om at bekæmpe skurke eller begive sig ud på dristige eventyr, er dette sæt en indgang til utallige eventyr. Giv dit barn glæden ved at bygge og spændingen ved fantasifuld leg med NINJAGO Lloyd vs. Earth Monster Spinner fra serien "LEGO". Det er ikke bare et stykke legetøj – det er en billet til en verden, hvor kreativiteten ikke kender nogen grænser!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702018033999
Varenr.: D40732
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
71850 LEGO Ninjago Lloyd mod jordmonster-spinner
89,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk
121 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO NINJAGO 71850 - Lloyd vs Elementmonster Spinner
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO NINJAGO 71850 - Lloyd vs Elementmonster Spinner
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK55 kr94 krKøb
2Komplett DK55 kr55 krKøb
3Teknikproffset DK86 kr135 krKøb
4Legekæden89,95 kr89,95 krKøb
5Geekd121 kr121 krKøb
6Boligcenter DK129 kr129 krKøb
7Vivas DK149 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 52,7 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LEGO Ninjago - Lloyd vs. Earth Monster Spinner - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202655 kr2 kr (4%)
21. maj 202657 kr4,3 kr (8%)
20. maj 202652,7 kr6,3 kr (11%)
8. maj 202659 kr2,48 kr (4%)
18. apr. 202661,48 kr
15. apr. 202661,75 kr
26. mar. 202661 kr1 kr (2%)
15. mar. 202660 kr2 kr (3%)
27. jan. 202662 kr7 kr (10%)
3. dec. 202569 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret