Gå til hovedindhold

LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302159869
Pris fra 168 krtil 205 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 31. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol 1 modul + DK jord med LED, hvid.
168 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol 1 modul + DK jord med LED, hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere & Stikkontakter
Farve: 1
Artikel nr.: 541D6111
EAN: 5703302159869
Varenr.: 3412320
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA stikk 2p mj + LED 1m HV
168 kr
Til butik
LK FUGA stikk 2p mj + LED 1m HV billede

Produktinformation

FUGA stikk 2p mj + LED 1m HV Produkt beskrivelse: LK FUGA® indsats stikkontakt 1modul med LED-lampe 2-pol med jord. sortiment: LK FUGA - Produkttype: kontakt udtag - enhedens udseende: mechanism - antal pr. sæt: sæt af 10.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 541D6111
EAN: 5703302159869
Varenr.: 2765977
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med jord & LED lampe, 1 modul, hvid
169 kr
Til butik
LK Fuga stikkontakt med jord & LED lampe, 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse til lette skillevægge samt på underlag og panelunderlag. Leveres med tangent/afdækning og LED lampe.LED lampen vil både kunne anvendes som kontrollys eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Hvid
EAN: 5703302159869
Varenr.: 1017058455
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med jord & LED lampe, 1 modul, hvid
179 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Stikkontakt m/jord + Ledelampe 1,0 modul hvid
179 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Stikk 2P Mj + Led 1M Hv
183,93 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med jord & LED lampe, 1 modul, hvid
185 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga stikk 2p mj + led 1m hv
188,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med jord & LED lampe, 1 modul, hvid
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med jord & LED lampe, 1 modul, hvid
189 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga stikkontakt m. jord og LED lampe 1 modul - hvid
192,96 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga stikkontakt m. jord og LED lampe 1 modul - hvid
192,96 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
2Proshop DK168 kr207 krKøb
3LavprisEl169 kr169 krKøb
4LampeGuru.dk179 kr179 krKøb
5Elvvs.dk179 kr179 krKøb
6Billigelogvvs.dk183,93 kr183,93 krKøb
7BilligVVS DK185 kr185 krKøb
8MaintainIt188,75 kr188,75 krKøb
9Greenline189 kr189 krKøb
10LavprisVVS189 kr189 krKøb
11EL-GROSSISTEN192,96 kr192,96 krKøb
12EL-NETSALG192,96 kr192,96 krKøb
13WATTOO.DK205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen i 153 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LK FUGA, Stikkontakt med jord og LED-lampe, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026168 kr3 kr (2%)
9. apr. 2026165 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026160 kr3 kr (2%)
2. mar. 2026157 kr4 kr (3%)
28. feb. 2026153 kr3 kr (2%)
25. feb. 2026156 kr3 kr (2%)
14. feb. 2026153 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026155 kr5 kr (3%)
2. jan. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret