Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302170192
Pris fra 389 krtil 581,25 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 192,25 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid. og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid
389 kr
Til butik
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid billede

Produktinformation

Stikkontakt med USB-C Effektiv hurtigopladning til dine enheder Den moderne LK Fuga stikkontakt med USB-C udtag kombinerer et traditionelt 230V 13A udtag med et hurtigt opladende USB-C udtag, hvilket giver dig mulighed for hurtigt at oplade dine mobiltel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 5703302170192
Varenr.: 1017057621
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid
409 kr
Til butik
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid billede

Produktinformation

Stikkontakt med USB-C - gør hverdagen lettere Med denne hvide stikkontakt fra Fuga-serien får du både et klassisk strømudtag og en praktisk USB-C oplader samlet i ét stilrent design. Det er den lille detalje, der gør det nemt at lade mobil, tablet eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: white
EAN: 5703302170192
Varenr.: 1017057621
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid
409 kr
Til butik
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid billede

Produktinformation

1,5 modul stikkontakt med et almindeligt 230V 13A udtag kombineret med et USB-C udtag ovenover. Lederen er af typen hurtigoplader der har en udgangseffekt op til 10,5W (2,1A). Derved kan du hurtigt, og nemt kan få opladt din ønskede enhed.

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: white
EAN: 5703302170192
Varenr.: 1017057621
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK stikkontakt med jord og 5V USB C lader 1½ modul 13A, hvid
410 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid
429 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Stikkontakt med jord, med USB-C lader udtag, 1,5 modul - Hvid
439 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
448 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA USB C STIKKONTAKT 1,5M HV
454,94 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
FUGA USB C STIKKONTAKT 1,5M HV
454,94 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid
469 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga stikkontakt med USB-C, hvid
469 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Usb C Stikkontakt 1,5M Hv
478,1 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga usb c stikkontakt 1,5m hv
493,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA stikkontakt 13A 2-pol med jord og 5V USB-C lader, Hvid, 506D6713
581,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl389 kr389 krKøb
2LampeGuru.dk409 kr409 krKøb
3LavprisVærktøj409 kr409 krKøb
4Proshop DK410 kr449 krKøb
5Greenline429 kr429 krKøb
6Elvvs.dk439 kr439 krKøb
7CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
8EL-GROSSISTEN454,94 kr454,94 krKøb
9EL-NETSALG454,94 kr454,94 krKøb
10BilligVVS DK469 kr469 krKøb
11LavprisVVS469 kr469 krKøb
12Billigelogvvs.dk478,1 kr478,1 krKøb
13MaintainIt493,75 kr493,75 krKøb
14vvsfittings.dk581,25 kr581,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid. i 148 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA stikkontakt 2-polet + DK-jord med 5V USB C-lader 2100 mA, 1,5 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026389 kr20 kr (5%)
11. maj 2026409 kr20 kr (5%)
2. maj 2026389 kr19 kr (5%)
1. maj 2026408 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026410 kr19 kr (4%)
14. apr. 2026429 kr8 kr (2%)
9. apr. 2026421 kr19 kr (5%)
26. feb. 2026402 kr15 kr (4%)
25. feb. 2026417 kr4 kr (1%)
15. feb. 2026421 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret