Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158657
Pris fra 169 krtil 210 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 26. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA dataudtag uden konnektor f/1 Keystone, skrå 1½ modul, hvid
169 kr
Til butik
LK FUGA dataudtag uden konnektor f/1 Keystone, skrå 1½ modul, hvid billede

Produktinformation

FUGA dataudtag uden konnektor f/1 Keystone, skrå.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 588D6704
EAN: 5703302158657
Varenr.: 2765283
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid
184 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Skrt dataudtag til 1 stk. keystone konnektor, standard og large keystone port medflger, 1 modul, hvid
196 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Dataudtag skrå 1,5 modul hvid f/1XKeystone konnektorer
197 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga 1X Keystone 1,5M Vinkel Hvid
204,52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga 1x keystone 1,5m vinkel hvid
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK169 kr208 krKøb
2CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
3WATTOO.DK196 kr196 krKøb
4Elvvs.dk197 kr197 krKøb
5Billigelogvvs.dk204,52 kr204,52 krKøb
6MaintainIt210 kr210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel indsats, for 1 stk. Keystone konnektor (S/L), leveres uden konnektor, farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026169 kr15 kr (8%)
13. maj 2026184 kr15 kr (9%)
10. maj 2026169 kr15 kr (8%)
8. maj 2026184 kr15 kr (9%)
20. apr. 2026169 kr2 kr (1%)
26. mar. 2026167 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026168 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026170 kr2 kr (1%)
13. mar. 2026172 kr2 kr (1%)
11. mar. 2026174 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret