Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302152419
Pris fra 188 krtil 400,41 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 212,41 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 176 kr 23. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid
188 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Stik & Stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: 508D6452
EAN: 5703302152419
Varenr.: 1906479
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Fuga ® USB-udtag Passivt USB-udtag, T3, 1,5 modul - Hvid
199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Dataudtag med 1 stk. USB 3.0 hun-konnektor, 1 modul, hvid
202 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga 1,5M T3 Usb 3.0 Udtag Hv
210,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga 1,5m t3 usb 3.0 udtag hv
216,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga 1,5 Modul Usb 3.0 Udtag Hv
310 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA® USB udtag - Passiv, 1.5 modul, Hvid
400,41 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
FUGA® USB udtag - Passiv, 1.5 modul, Hvid
400,41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2Elvvs.dk199 kr199 krKøb
3WATTOO.DK202 kr202 krKøb
4Billigelogvvs.dk210,75 kr210,75 krKøb
5MaintainIt216,25 kr216,25 krKøb
6vvsfittings.dk310 kr310 krKøb
7EL-GROSSISTEN400,41 kr400,41 krKøb
8EL-NETSALG400,41 kr400,41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® passivt USB 3.0 udtag 1½ modul, T3 Farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026188 kr1 kr (1%)
7. maj 2026189 kr12 kr (6%)
6. maj 2026201 kr12 kr (6%)
5. maj 2026189 kr12 kr (6%)
30. apr. 2026201 kr25 kr (14%)
23. apr. 2026176 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026177 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026178 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026181 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret