Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302003490
Pris fra 119 krtil 154,13 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 35,13 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117 kr 6. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK UGA ® glimlampe 12V 0,5W, rød
119 kr
Til butik
LK UGA ® glimlampe 12V 0,5W, rød billede

Produktinformation

Monteres på lampeholder, afbryder 1-pol med lampe eller betjeningskontakt

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Tilbehør
EAN: 5703302003490
Varenr.: 21639
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
123 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Glimlampe 12V 0,5W Rød
124,62 kr
Til butik
Fuga Glimlampe 12V 0,5W Rød billede

Produktinformation

Monteres på lampeholder, afbryder 1-pol med lampe eller betjeningskontakt LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUG...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302003490
Varenr.: 8014382399810
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga glimlampe 12v 0,5w rød
128,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga glødelampe 12V 13A 0,5W rød
154,13 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga glødelampe 12V 13A 0,5W rød
154,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk119 kr119 krKøb
2CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
3Billigelogvvs.dk124,62 kr124,62 krKøb
4MaintainIt128,75 kr128,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN154,13 kr154,13 krKøb
6EL-NETSALG154,13 kr154,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød. i 173 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 12V, rød. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026119 kr4 kr (3%)
24. maj 2026123 kr4 kr (3%)
8. maj 2026119 kr2 kr (2%)
6. maj 2026117 kr6 kr (5%)
5. maj 2026123 kr4 kr (3%)
4. maj 2026119 kr2 kr (2%)
3. maj 2026117 kr2 kr (2%)
24. apr. 2026119 kr4 kr (3%)
23. apr. 2026123 kr4 kr (3%)
17. apr. 2026119 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret