Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158633
Pris fra 73 krtil 116,25 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 43,25 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 15. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK FUGA dataudtag 3xRJ45, 2 modul hvid
73 kr
Til butik
LK FUGA dataudtag 3xRJ45, 2 modul hvid billede

Produktinformation

Anvendes til montage af Actassi cat. 5E, kat. 6 og kat. 6A konnektor. Montagehuller der ikke benyttes, kan afblændes med en blindprop.Der medfølger 1 stk. grøn- samt 1 stk. rød farvekode. Udtaget har 3 montagehul for konnektor eller blindprop.På fronten e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
Farve: white
EAN: 5703302158633
Varenr.: 1088009488
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid
73 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA 3xActassi, u/kon, 2M HV
73 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Dataudtag 3xrj45 2m Hvid
73 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Dataudtag til 1-3 stk. Actassi konnektorer, 2 modul, hvid
74 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga 3X Actassi 2M Hvid
83,24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga 3x actassi 2m hvid
86,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK dataudtag 2 modul
87 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Dataudtag 3xRJ45, 2M Hvid
89 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga dataudtag 3xRJ45 2 modul i hvid
89 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga dataudtag 3xRJ45 - hvid
100,05 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga dataudtag 3xRJ45 - hvid
100,05 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga 3Xactassi, U/Kon, 2M Hv
116,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl73 kr73 krKøb
2CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
3Proshop DK73 kr112 krKøb
4Elvvs.dk73 kr73 krKøb
5WATTOO.DK74 kr74 krKøb
6Billigelogvvs.dk83,24 kr83,24 krKøb
7MaintainIt86,25 kr86,25 krKøb
8Greenline87 kr87 krKøb
9BilligVVS DK89 kr89 krKøb
10LavprisVVS89 kr89 krKøb
11EL-GROSSISTEN100,05 kr100,05 krKøb
12EL-NETSALG100,05 kr100,05 krKøb
13vvsfittings.dk116,25 kr116,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid i 153 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202673 kr1 kr (1%)
26. maj 202672 kr1 kr (1%)
8. maj 202673 kr1 kr (1%)
5. maj 202674 kr4 kr (6%)
2. maj 202670 kr7 kr (11%)
15. apr. 202663 kr1 kr (2%)
9. apr. 202664 kr5 kr (7%)
15. feb. 202669 kr2 kr (3%)
7. jan. 202671 kr2 kr (3%)
2. jan. 202669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret