Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158640
Pris fra 56 krtil 71,9 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 15,9 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 14. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning
56 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning billede

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 1011063
EAN: 5703302158640
Varenr.: 20037793
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Dataudtag til 1-3 stk. Actassi konnektorer, 2 modul, uden afdkning/tangent
57 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Dataudtag 3xrj45 2m Ua
57 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga 3X Actassi, 2M, Indsats
57,64 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga 3x actassi, 2m, indsats
60 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga dataudtag 3xActassi u/konnektor 2m
71,9 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga dataudtag 3xActassi u/konnektor 2m
71,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
2WATTOO.DK57 kr57 krKøb
3Elvvs.dk57 kr57 krKøb
4Billigelogvvs.dk57,64 kr57,64 krKøb
5MaintainIt60 kr60 krKøb
6EL-GROSSISTEN71,9 kr71,9 krKøb
7EL-NETSALG71,9 kr71,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning i 178 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 71,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA 2 modul indsats, for 3 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor og afdækning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202656 kr3 kr (6%)
14. maj 202653 kr1 kr (2%)
20. apr. 202654 kr1 kr (2%)
19. apr. 202655 kr1 kr (2%)
17. apr. 202654 kr1 kr (2%)
6. apr. 202655 kr1 kr (2%)
5. apr. 202656 kr1 kr (2%)
31. mar. 202655 kr1 kr (2%)
23. mar. 202656 kr1 kr (2%)
20. mar. 202657 kr14,9 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret