Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302168779
Pris fra 31 krtil 47,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 16,5 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 10. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme, 1 modul, hvid
31 kr
Til butik
LK FUGA Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme, 1 modul, hvid billede

Produktinformation

LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor 1 modul.Actassikonnektorene monteres i udtaget via montagerammer som kan vælges i farver som matcher farvemærkning for anvendelse i henhold til EIA/TIA 606 eller i farver som matcher udtagets farve (108Y717x).Dette dataudtag er konstrueret uden skruetårne hvilket betyder at udtaget kræver en teknisk ramme (560D0010) som er fastgjort til dåsen ved hjælp af rammeskruer (020S0517)Actassi dataudtag er en vigtig del af det totale Actassisystem som også indeholder datakonnektorer, patchpaneler, datakabler og rackskabe. På et samlet Actassisystem er det muligt at opnå en udvidet 25 års funktionalitets- og reservedelsgaranti.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 588D6051
EAN: 5703302168779
Varenr.: 3254276
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Fuga ® Dataudtag 1 modul hvid f/2xRJ45 konnektor
31 kr
Til butik
LK Fuga ® Dataudtag 1 modul hvid f/2xRJ45 konnektor billede

Produktinformation

LK FUGA ® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor 1 modul. Actassi konnektorene monteres i udtaget via montagerammer som kan vælges i farver som matcher farvemærkning for anvendelse i henhold til EIA/TIA 606 eller i farver som matcher udtagets farve (108Y71...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Dataudtag og tilbehør
EAN: 5703302168779
Varenr.: 2648983
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fuga dataudtag, 2 x Actassi S1 RJ45, 1 modul, hvid
33,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga 1M 2Xrj45 Actassi Hvid
33,83 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid
34,04 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga 1m 2xrj45 actassi hvid
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga dataudtag til 2xActassi RJ45 1m - hvid
47,39 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga dataudtag til 2xActassi RJ45 1m - hvid
47,39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lk Fuga Dataudtag For 2Xrj45 1M, Actassi Hvid
47,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK31 kr70 krKøb
2Elvvs.dk31 kr31 krKøb
3WATTOO.DK33,5 kr33,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk33,83 kr33,83 krKøb
5CS MEGASTORE DK34,04 kr73,04 krKøb
6MaintainIt35 kr35 krKøb
7EL-GROSSISTEN47,39 kr47,39 krKøb
8EL-NETSALG47,39 kr47,39 krKøb
9vvsfittings.dk47,5 kr47,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid i 135 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 202631 kr6 kr (24%)
10. apr. 202625 kr2 kr (7%)
9. apr. 202627 kr4 kr (13%)
20. jan. 202631 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret