Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158732
Pris fra 60 krtil 95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 17. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid
60 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Stik & Stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: 5703302158732
EAN: 5703302158732
Varenr.: 8492240
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA dataudtag uden konnektor for 2 Keystone-large 1½ modul, hvid
60 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UDTAG FUGA T3 2X KEYSTONE (L) 1,5M HVID
63,85 kr
Til butik
UDTAG FUGA T3 2X KEYSTONE (L) 1,5M HVID billede

Produktinformation

LK FUGA Dataudtag for 2x Keystone RJ45 (large), 1,5 modul.I dataudtaget kan monteres Keystone konnektorer med et Keystone foot print. Vær opmærksom på Keystone ikke er et standardiseret format og at der derfor er stor forskel på størrelsen af Keystone kon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5703302158732
Varenr.: 15845075353935
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Dataudtag til 1-2 stk. keystone konnektorer, large keystone port (ca. 20,5 x 14,8 mm), 1 modul, hvid
64 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga T3 2X Keystone (L) 1,5M Hvid
67,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga t3 2x keystone (l) 1,5m hvid
70 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga 2Xkeystone(L), U/Kon, 1,5M Hv
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
2Proshop DK60 kr99 krKøb
3EL-GROSSISTEN63,85 kr63,85 krKøb
4WATTOO.DK64 kr64 krKøb
5Billigelogvvs.dk67,92 kr67,92 krKøb
6MaintainIt70 kr70 krKøb
7vvsfittings.dk95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid i 153 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul, for 2 stk. Keystone konnektor (L), leveres uden konnektor, farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202660 kr1 kr (2%)
6. maj 202659 kr1 kr (2%)
29. apr. 202658 kr3 kr (5%)
17. apr. 202655 kr1 kr (2%)
10. apr. 202656 kr1 kr (2%)
2. jan. 202657 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret