Gå til hovedindhold

Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller.

LaufenSanitetEAN: 4014804798298
Pris fra 477 krtil 622,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 145,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 474 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletbræt, hvid
477 kr
Til butik
Laufen Pro N toiletbræt, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro N toiletbræt: praktisk elegance til dit badeværelse Opdag Laufen Pro N toiletbrættet, hvor funktionalitet møder et rent og minimalistisk design, perfekt til det moderne hjem. Stærkt og holdbart Fremstillet af den robuste duroplast, er Laufen Pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 500x365x50 mm
EAN: 4014804798298
Varenr.: 615494100
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
509 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toiletsæde, hvid
-10%530 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Pro N toiletsæde, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro N toiletsæde: kvalitet og præcision Dit badeværelse fortjener det bedste, og med Laufen Pro N toiletsæde får du netop dette. Designet og produceret med præcision og kvalitet i fokus, er dette toiletsæde en investering i komfort og holdbarhed. F...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 500x365x50 mm
EAN: 4014804798298
Varenr.: 615494100
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pro-N Hvid Toiletsæde Fast Beslag
531,46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro-n hvid toiletsæde fast beslag
548,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen pro-n toiletsæde. Hvid
622,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS477 kr477 krKøb
2CS MEGASTORE DK509 kr548 krKøb
3BilligVVS DK530 kr530 krKøb
4Billigelogvvs.dk531,46 kr531,46 krKøb
5MaintainIt548,75 kr548,75 krKøb
6vvsfittings.dk622,5 kr622,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 465 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 505,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 482 kr.

Den nuværende pris på 477 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Laufen Pro-N toiletsæde med fast beslag. Passer til Laufen Pro N toiletter og hængeskåle, undtagen Back To Wall modeller. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026477 kr22 kr (4%)
1. jun. 2026499 kr22 kr (5%)
30. maj 2026477 kr2 kr (0%)
27. maj 2026479 kr26,76 kr (5%)
26. maj 2026505,76 kr26,76 kr (6%)
17. maj 2026479 kr19 kr (4%)
16. maj 2026498 kr19 kr (4%)
10. maj 2026479 kr20 kr (4%)
9. maj 2026499 kr20 kr (4%)
16. apr. 2026479 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret