Gå til hovedindhold

LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

Pris fra 1.404 krtil 1.549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 13. apr.

Sammenlign priser på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1404 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lapp ÖLFLEX 5555934031 opladningskabel til elbil Orange Type 2 3 7 m
1.404 kr
Til butik
Lapp ÖLFLEX 5555934031 opladningskabel til elbil Orange Type 2 3 7 m billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ladekabel til elbil
Farve: 1
Artikel nr.: 61792
EAN: 4064727469768
Varenr.: 10046520
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lapp ÖLFLEX 5555934031 opladningskabel til elbil Orange Type 2 3 7 m
1.405 kr
Til butik
Lapp ÖLFLEX 5555934031 opladningskabel til elbil Orange Type 2 3 7 m billede

Produktinformation

Lapp ÖLFLEX 5555934031. Kabelfarve: Orange, Stik 1: Type 2, Stik 2: Type 2. Maksimal driftseffekt (trefaset): 22 kW, Maksimal driftsstrøm (trefaset): 32 A, Driftsspænding: 440 V. Kabellængde: 7 m. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 61792
EAN: 4064727469768
Varenr.: 1000923473
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 7 m, orange
1.483 kr
Til butik
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 7 m, orange billede

Produktinformation

(5555934031) 32 A, 3 phases, for charging hybrid and electric cars with Type 2 connection. LAPP Type 2 standard charging cables connect your EV to the charging station, charging pole or wallbox - for easy charging at home or on the road. Simply connect the coupling of the cable to the car and the plug to the power source. The charging process is automatically started and finished by the on-board electronics. LAPP charging cables are suitable for plug-in hybrid (PHEV) and battery electric vehicles (BEV).

Produktspecifikationer

Mærke: LAPP
Kategori: Elbil ladere
Artikel nr.: 4064727469768
EAN: 4064727469768
Varenr.: 3212900
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning
-11%1.515 kr
Før 1.709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lapp ÖLFLEX 5555934031 opladningskabel til elbil Orange Type 2 3 7 m
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.404 kr1.404 krKøb
2CompuMail DK1.405 kr1.405 krKøb
3Proshop DK1.483 kr1.483 krKøb
4Teknikproffset DK1.515 kr1.574 krKøb
5Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

PriceData har fulgt prisen på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning i 131 dage. Laveste pris i perioden er 1.259 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.483 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.404 kr.

Den nuværende pris på 1.404 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, orange (5555934031) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.404 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.413 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.414 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.423 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.432 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.440 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.441 kr178 kr (14%)
16. maj 20261.263 kr213 kr (14%)
15. maj 20261.476 kr7 kr (0%)
14. maj 20261.483 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret