Gå til hovedindhold

LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

Pris fra 1.708 krtil 2.099 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.699 kr 2. apr.

Sammenlign priser på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1708 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 10 M Sort
1.708 kr
Til butik
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 10 M Sort billede

Produktinformation

Lapp Mobility - 64691 - Type 2 Ladekabel - Op Til 22 Kw - 10 M - Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 64691
EAN: 4064728002759
Varenr.: 1001031954
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel til elbil 22 kW - 10 Meter
1.863 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 10 m, black
1.990 kr
Til butik
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 10 m, black billede

Produktinformation

(5555934032) 32 A, 3 phases, for charging hybrid and electric cars with Type 2 connection. LAPP Type 2 standard charging cables connect your EV to the charging station, charging pole or wallbox - for easy charging at home or on the road. Simply connect the coupling of the cable to the car and the plug to the power source. The charging process is automatically started and finished by the on-board electronics. LAPP charging cables are suitable for plug-in hybrid (PHEV) and battery electric vehicles (BEV).

Produktspecifikationer

Mærke: LAPP
Kategori: Elbil ladere
Artikel nr.: 4064728002759
EAN: 4064728002759
Varenr.: 3213041
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning
-11%2.048 kr
Før 2.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 10 M Sort
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.708 kr1.708 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.863 kr1.863 krKøb
3Proshop DK1.990 kr1.990 krKøb
4Teknikproffset DK2.048 kr2.117 krKøb
5Ultrashop2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

PriceData har fulgt prisen på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.998 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.911 kr.

Den nuværende pris på 1.708 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, sort (5555934032) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.708 kr194 kr (10%)
14. maj 20261.902 kr23 kr (1%)
13. maj 20261.925 kr13 kr (1%)
12. maj 20261.938 kr12 kr (1%)
11. maj 20261.950 kr12 kr (1%)
10. maj 20261.962 kr12 kr (1%)
9. maj 20261.974 kr85 kr (4%)
8. maj 20261.889 kr181 kr (11%)
7. maj 20261.708 kr193 kr (10%)
6. maj 20261.901 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret