Gå til hovedindhold

LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

Pris fra 1.880 krtil 2.119 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.691 kr 25. apr.

Sammenlign priser på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1880 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 10 M Orange
1.880 kr
Til butik
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 10 M Orange billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ladekabel til elbil
Farve: 1
Artikel nr.: 65311
EAN: 4064728308790
Varenr.: 10151464
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 10 M Orange
1.881 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Type 2 opladningskabel til elbil 22 kW - 10 m
1.949 kr
Til butik
Type 2 opladningskabel til elbil 22 kW - 10 m billede

Produktinformation

Med 10 meters kabellængde får du ekstra rækkevidde til opladning af elbil og plug-in hybrid ved ladestation og wallbox. Det er et Type 2 ladekabel, så du får den standard, der bruges på moderne elbiler. Kablet har Type 2 hunstik i bilenden og Type 2 hanstik til ladestanderen, så du kan forbinde elbil eller plug-in hybrid direkte til ladestation eller wallbox. Med en maksimal ladeeffekt på 22 kW fordelt på 3 faser kan kablet bruges i installationer med 440 V (AC) og op til 32 A. 10 meter kabel til mere frihed ved ladestanderen Kabellængden på 10 m giver dig ekstra spillerum, når bilen ikke kan holde helt tæt på ladestanderen. Det gør det lettere at nå både elbil og plug-in hybrid, uanset hvordan parkeringspladsen er indrettet. Klar til elbil, plug-in hybrid, ladestation og wallbox Med Type 2 hunstik / Type 2 hanstik er kablet velegnet til elbil og plug-in hybrid, der lader via ladestation eller wallbox. Du kan bruge det samme kabel både hjemme ved din wallbox og ved ladestationer, der matcher Type 2-standarden. I pakken: 1 stk. Type 2 ladekabel til elbil, 10 m.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Ladekabel til elbil
Artikel nr.: 65311
EAN: 4064728308790
Varenr.: 70126
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAPP Type 2 Charging Cable up to 22 kW 10 m orange
1.990 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ladekabel Type 2 Lapp Mobility 22 kW - 10 m - orange
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ladekabel Type 2 Lapp Mobility 22 kW - 10 m - orange
2.019 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning
-10%2.077 kr
Før 2.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel Op Til 22 Kw 10 M Orange
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.880 kr1.880 krKøb
2CompuMail DK1.881 kr1.881 krKøb
3Av-Cables DK1.949 kr1.949 krKøb
4Proshop DK1.990 kr1.990 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
7Teknikproffset DK2.077 kr2.146 krKøb
8Ultrashop2.119 kr2.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

PriceData har fulgt prisen på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.691 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.798 kr.

Den nuværende pris på 1.880 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 10 m, orange (5555931037) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.880 kr24 kr (1%)
29. maj 20261.856 kr9 kr (0%)
27. maj 20261.865 kr122 kr (7%)
26. maj 20261.743 kr8 kr (0%)
25. maj 20261.751 kr8 kr (0%)
24. maj 20261.759 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.767 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.775 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.783 kr8 kr (0%)
20. maj 20261.791 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret