Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273074636
Pris fra 236,25 krtil 315 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 78,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195,62 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne
-25%236,25 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer - 048 Beige Chataigne er vejen til et fejlfrit look, og vil hurtigt blive absolut uundværlig for dig. Denne concealer lader dig **skjule både mørke rande og små skønhedsfejl**, så du kan få den fejlfrie h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614273074636
Varenr.: 112140
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 360 Bisque N 048
-26%242 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 360 Bisque N 048 billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer. DEN PLEJENDE FORMEL ER DIN BEDSTE GENVEJ TIL ET FEJLFRIT LOOK Multivirkende concealer, der giver op til 24 timers holdbarhed med fugtplejende ingredienser, så huden føles behagelig og åndbar. Medium til fuld dækkeevne, der ikke lægger sig i de fine linjer - giver hurtigt en fejlfri, fantastisk, frisk og mat teint. MÅLRETTET DÆKNING. HELDÆKKENDE PERFEKTION Ultrafleksibel duoapplikator, der gør det nemt at lægge makeup: - PRÆCIS SPIDS TIL MÅLRETTET DÆKNING - FLAD SIDE TIL FULD DÆKNING AF ANSIGTET FÅS I 20 NUANCER MED PURE COLOR-MINERALPIGMENTER TIPS TIL PÅFØRING: - Brug som concealer til at dække mørke rande og skønhedsfejl - Brug som foundation til påføring i hele ansigtet - Brug en lysere nuance til at highlighte og oplyse specifikke hudområder og en mørkere nuance til at skabe en perfekt kontur. DEN ER SOM ET FILTER PÅ ALLE DE RIGTIGE STEDER. MEN DEN LIGNER OG FØLES SOM ÆGTE HUD.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Vægt: 44g
Artikel nr.: LB7717
EAN: 3614273074636
Varenr.: B070776
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 360 Bisque N 048 - 13 ml
277 kr
Til butik
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 360 Bisque N 048 - 13 ml billede

Produktinformation

Perfektion der holder i 16 timer – avanceret concealer-teknologi Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer repræsenterer den ultimative præcision inden for concealer-innovation. Denne avancerede formel kombinerer op til 16 timers exceptionel holdbarhed med fugtighedsgivende ingredienser, der plejer huden samtidig med at levere medium til fuld dækning uden at sætte sig i fine linjer. Den føles bemærkelsesværdigt let og behagelig mod huden, mens den skaber en jævn, frisk og glansfri finish, der legemliggør elegant perfektion. Udviklet med den mest elegante teknologi er denne concealer skånsom nok til følsom hud og passer til alle hudtyper. Den fleksible dobbelte applikator med præcis spids og flad side tilbyder uovertruffen kontrol til både naturlig dækning og intensiv korrektion, hvor det er nødvendigt. Med 20 omhyggeligt udviklede nuancer møder denne premium concealer de højeste krav til både præstation og komfort. Hvad der gør denne concealer ekstraordinær Avanceret 16-timers holdbarhedsformel, der ikke går på kompromis med komfort Fugtighedsgivende ingredienser, der plejer huden samtidig med at dække Innovativ dobbelt applikator for præcision og fleksibilitet i påføringen Elegant glansfri finish, der giver et naturligt raffineret look Sådan maksimerer du dit concealer-ritual Forbered huden med Génifique Ultimate serum og massér opad for en øjeblikkeligt fugtet base, brug derefter concealeren til at dække, konturere eller som foundation for et fuldkomment resultat. Oplev den ultimative balance mellem luksus og præstation. Opdag Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Størrelse: 13 ml
Artikel nr.: 96836
EAN: 3614273074636
Varenr.: 96836
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 360 Bisque N 0
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk236,25 kr236,25 krKøb
2Bangerhead DK242 kr242 krKøb
3NordicFeel DK277 kr277 krKøb
4Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne

PriceData har fulgt prisen på Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne i 165 dage. Laveste pris i perioden er 191,5 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 236,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 048 Beige Chataigne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026236,25 kr4,75 kr (2%)
30. maj 2026241 kr4,75 kr (2%)
28. maj 2026236,25 kr15,75 kr (6%)
25. maj 2026252 kr3 kr (1%)
24. maj 2026249 kr3 kr (1%)
23. maj 2026252 kr3 kr (1%)
22. maj 2026249 kr12 kr (5%)
18. maj 2026237 kr1 kr (0%)
17. maj 2026238 kr1 kr (0%)
15. maj 2026239 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret