Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273074704
Pris fra 236,25 krtil 315 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 78,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195,64 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie
-25%236,25 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer - 009 Cookie er vejen til et fejlfrit look, og vil hurtigt blive absolut uundværlig for dig. Denne concealer lader dig **skjule både mørke rande og små skønhedsfejl**, så du kan få den fejlfrie hud, du al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614273074704
Varenr.: 112143
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 460 Suede W 09
-26%242 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 460 Suede W 09 billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer. DEN PLEJENDE FORMEL ER DIN BEDSTE GENVEJ TIL ET FEJLFRIT LOOK Multivirkende concealer, der giver op til 24 timers holdbarhed med fugtplejende ingredienser, så huden føles behagelig og åndbar. Medium til fuld dækkeevne, der ikke lægger sig i de fine linjer - giver hurtigt en fejlfri, fantastisk, frisk og mat teint. MÅLRETTET DÆKNING. HELDÆKKENDE PERFEKTION Ultrafleksibel duoapplikator, der gør det nemt at lægge makeup: - PRÆCIS SPIDS TIL MÅLRETTET DÆKNING - FLAD SIDE TIL FULD DÆKNING AF ANSIGTET FÅS I 20 NUANCER MED PURE COLOR-MINERALPIGMENTER TIPS TIL PÅFØRING: - Brug som concealer til at dække mørke rande og skønhedsfejl - Brug som foundation til påføring i hele ansigtet - Brug en lysere nuance til at highlighte og oplyse specifikke hudområder og en mørkere nuance til at skabe en perfekt kontur. DEN ER SOM ET FILTER PÅ ALLE DE RIGTIGE STEDER. MEN DEN LIGNER OG FØLES SOM ÆGTE HUD.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Vægt: 45g
Artikel nr.: LB7724
EAN: 3614273074704
Varenr.: B070780
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer #09 Cookie 13,5
-20%270 kr
Før 338 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 460 Suede W 09 - 13 ml
277 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 460 Suede W 09
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk236,25 kr236,25 krKøb
2Bangerhead DK242 kr242 krKøb
3Cocopanda DK270 kr270 krKøb
4NordicFeel DK277 kr277 krKøb
5Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie

PriceData har fulgt prisen på Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie i 181 dage. Laveste pris i perioden er 191,52 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 236,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 009 Cookie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026236,25 kr4,75 kr (2%)
30. maj 2026241 kr4,75 kr (2%)
28. maj 2026236,25 kr15,75 kr (6%)
25. maj 2026252 kr3 kr (1%)
24. maj 2026249 kr3 kr (1%)
23. maj 2026252 kr3 kr (1%)
22. maj 2026249 kr12 kr (5%)
18. maj 2026237 kr1 kr (0%)
17. maj 2026238 kr1 kr (0%)
15. maj 2026239 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret