Gå til hovedindhold

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273074452
Pris fra 229 krtil 372 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195,62 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006
-31%229 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer. DEN PLEJENDE FORMEL ER DIN BEDSTE GENVEJ TIL ET FEJLFRIT LOOK Multivirkende concealer, der giver op til 24 timers holdbarhed med fugtplejende ingredienser, så huden føles behagelig og åndbar. Medium til fuld dækkeevne, der ikke lægger sig i de fine linjer - giver hurtigt en fejlfri, fantastisk, frisk og mat teint. MÅLRETTET DÆKNING. HELDÆKKENDE PERFEKTION Ultrafleksibel duoapplikator, der gør det nemt at lægge makeup: - PRÆCIS SPIDS TIL MÅLRETTET DÆKNING - FLAD SIDE TIL FULD DÆKNING AF ANSIGTET FÅS I 20 NUANCER MED PURE COLOR-MINERALPIGMENTER TIPS TIL PÅFØRING: - Brug som concealer til at dække mørke rande og skønhedsfejl - Brug som foundation til påføring i hele ansigtet - Brug en lysere nuance til at highlighte og oplyse specifikke hudområder og en mørkere nuance til at skabe en perfekt kontur. DEN ER SOM ET FILTER PÅ ALLE DE RIGTIGE STEDER. MEN DEN LIGNER OG FØLES SOM ÆGTE HUD.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Vægt: 45g
Artikel nr.: LB7699
EAN: 3614273074452
Varenr.: B070769
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 13 ml - 006 Beige Ocre
-25%236,25 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 13 ml - 006 Beige Ocre billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer - 006 Beige Ocre er vejen til et fejlfrit look, og vil hurtigt blive absolut uundværlig for dig. Denne concealer lader dig **skjule både mørke rande og små skønhedsfejl**, så du kan få den fejlfrie hud, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614273074452
Varenr.: 93672
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml
277 kr
Til butik
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml billede

Produktinformation

Perfekt dækning med luksuriøs komfort til sensitiv hud Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer repræsenterer den ultimative balance mellem avanceret teknologi og elegant design. Denne fulddækkende concealer lys nuance leverer exceptionel dækning i op til 16 timer, samtidig med at den bevarer hudens naturlige komfort med fugtgivende ingredienser. Den innovative formel føles overraskende let og behagelig på huden, hvilket gør den til en idealisk dækkende concealer til tør hud. Med sit glansfri resultat skaber den en jævn, frisk overflade som aldrig sætter sig i fine linjer. Concealerens elegante dobbelte applikator med præcis spids og flad side muliggør præcision og alsidighed - fra subtil dækning til intensiv korrektion. Som en mat concealer til sensitiv hud er den udviklet til at være skånsom mod alle hudtyper, inklusive den mest ømtålelige hud. Fordelene ved denne luksuriøse concealer Exceptionel holdbarhed med op til 16 timers perfekt dækning Fugtgivende formel som plejer huden samtidig med at den dækker Innovativ dobbelt applikator til præcision og fleksibel applicering Glansfrit resultat som føles let og naturligt på huden Sådan får du det mest ud af Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer Forbered huden med Génifique Ultimate Serum til optimal base, brug derefter concealeren til at dække mørke ringe og ujævnheder, som foundation over hele ansigtet, eller til konturering med lysere og mørkere nuancer. Oplev den transformative kraft af professionel dækning kombineret med luksuriøs hudpleje. Opdag Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Størrelse: 13 ml
Artikel nr.: 96829
EAN: 3614273074452
Varenr.: 96829
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006
315 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer #006 Beige Ocre
372 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK229 kr229 krKøb
2NiceHair.dk236,25 kr236,25 krKøb
3NordicFeel DK277 kr277 krKøb
4Lyko DK315 kr315 krKøb
5Cocopanda DK372 kr372 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 191,52 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 095 Ivoire W 006 - 13 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026229 kr7 kr (3%)
1. jun. 2026236 kr
31. maj 2026236,25 kr
30. maj 2026236 kr
28. maj 2026236,25 kr15,75 kr (6%)
25. maj 2026252 kr3 kr (1%)
24. maj 2026249 kr3 kr (1%)
23. maj 2026252 kr3 kr (1%)
22. maj 2026249 kr13 kr (6%)
15. maj 2026236 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret