Gå til hovedindhold

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273074537
Pris fra 236 krtil 315 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199,94 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025
-28%236 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer. DEN PLEJENDE FORMEL ER DIN BEDSTE GENVEJ TIL ET FEJLFRIT LOOK Multivirkende concealer, der giver op til 24 timers holdbarhed med fugtplejende ingredienser, så huden føles behagelig og åndbar. Medium til fuld dækkeevne, der ikke lægger sig i de fine linjer - giver hurtigt en fejlfri, fantastisk, frisk og mat teint. MÅLRETTET DÆKNING. HELDÆKKENDE PERFEKTION Ultrafleksibel duoapplikator, der gør det nemt at lægge makeup: - PRÆCIS SPIDS TIL MÅLRETTET DÆKNING - FLAD SIDE TIL FULD DÆKNING AF ANSIGTET FÅS I 20 NUANCER MED PURE COLOR-MINERALPIGMENTER TIPS TIL PÅFØRING: - Brug som concealer til at dække mørke rande og skønhedsfejl - Brug som foundation til påføring i hele ansigtet - Brug en lysere nuance til at highlighte og oplyse specifikke hudområder og en mørkere nuance til at skabe en perfekt kontur. DEN ER SOM ET FILTER PÅ ALLE DE RIGTIGE STEDER. MEN DEN LIGNER OG FØLES SOM ÆGTE HUD.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Vægt: 45g
Artikel nr.: LB7707
EAN: 3614273074537
Varenr.: B070772
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 13 ml - 025 Beige Lin
-25%236,25 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 13 ml - 025 Beige Lin billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer - 025 Beige Lin er vejen til et fejlfrit look, og vil hurtigt blive absolut uundværlig for dig. Denne concealer lader dig **skjule både mørke rande og små skønhedsfejl**, så du kan få den fejlfrie hud, du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614273074537
Varenr.: 93676
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml
277 kr
Til butik
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml billede

Produktinformation

Avanceret concealer-teknik til uovertruffen præcision og komfortLancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer repræsenterer den ultimative kombination af innovativ teknik og luksuriøs komfort. Denne ekstraordinære multifunktionelle concealer leverer op til 16 timers upåklagelig holdbarhed, mens den plejer huden med fugtgivende ingredienser. Den elegante formel giver medium til fuld dækning uden at sætte sig i fine linjer, og skaber et elegant glansfrit resultat, der føles let og behageligt mod huden. Med sin revolutionerende dobbelte applikator tilbyder den uovertruffen præcision - den eksakte spids muliggør perfekt applicering for naturlige resultater, mens den flade side skaber intensiv dækning, hvor det er mest nødvendigt. Udviklet til at være skånsom mod alle hudtyper, inklusive følsom hud, legemliggør denne concealer Lancômes ekspertise inden for avanceret makeup-teknik.Hvad der gør denne concealer ekstraordinærInnovativ dobbelt applikator til uovertruffen præcision og fleksibilitetOp til 16 timers luksusrig holdbarhed med fugtgivende ingredienserMedium til fuld dækning, der ikke sætter sig i fine linjerElegant glansfrit resultat, der føles let og behageligt på hudenSådan skaber du et fuldkomment makeup-ritualForbered huden med Génifique Ultimate Serum til optimal base, brug derefter concealeren til at dække mørke ringe og ujævnheder, som foundation over hele ansigtet, eller til at skabe perfekt konturering med lysere og mørkere nuancer.Oplev Lancômes mesterskab inden for avanceret concealer-teknik. Opdag Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Størrelse: 13 ml
Artikel nr.: 96832
EAN: 3614273074537
Varenr.: 96832
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer
280 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 0
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK236 kr236 krKøb
2NiceHair.dk236,25 kr236,25 krKøb
3NordicFeel DK277 kr277 krKøb
4EauDeParfum.dk280 kr280 krKøb
5Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 191,52 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 250 Bisque W 025 - 13 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026236 kr
31. maj 2026236,25 kr
30. maj 2026236 kr
28. maj 2026236,25 kr19,75 kr (8%)
27. maj 2026256 kr4 kr (2%)
25. maj 2026252 kr3 kr (1%)
24. maj 2026249 kr3 kr (1%)
23. maj 2026252 kr3 kr (1%)
22. maj 2026249 kr13 kr (6%)
15. maj 2026236 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret