Gå til hovedindhold

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614273074698
Pris fra 236,25 krtil 315 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 78,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 007 Sable
-25%236,25 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer 13 ml - 007 Sable billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer - 007 Sable er vejen til et fejlfrit look, og vil hurtigt blive absolut uundværlig for dig. Denne concealer lader dig **skjule både mørke rande og små skønhedsfejl**, så du kan få den fejlfrie hud, du alt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614273074698
Varenr.: 112142
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07
-26%242 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Face Concealer. DEN PLEJENDE FORMEL ER DIN BEDSTE GENVEJ TIL ET FEJLFRIT LOOK Multivirkende concealer, der giver op til 24 timers holdbarhed med fugtplejende ingredienser, så huden føles behagelig og åndbar. Medium til fuld dækkeevne, der ikke lægger sig i de fine linjer - giver hurtigt en fejlfri, fantastisk, frisk og mat teint. MÅLRETTET DÆKNING. HELDÆKKENDE PERFEKTION Ultrafleksibel duoapplikator, der gør det nemt at lægge makeup: - PRÆCIS SPIDS TIL MÅLRETTET DÆKNING - FLAD SIDE TIL FULD DÆKNING AF ANSIGTET FÅS I 20 NUANCER MED PURE COLOR-MINERALPIGMENTER TIPS TIL PÅFØRING: - Brug som concealer til at dække mørke rande og skønhedsfejl - Brug som foundation til påføring i hele ansigtet - Brug en lysere nuance til at highlighte og oplyse specifikke hudområder og en mørkere nuance til at skabe en perfekt kontur. DEN ER SOM ET FILTER PÅ ALLE DE RIGTIGE STEDER. MEN DEN LIGNER OG FØLES SOM ÆGTE HUD.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Vægt: 45g
Artikel nr.: LB7723
EAN: 3614273074698
Varenr.: B070779
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml
277 kr
Til butik
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml billede

Produktinformation

Avanceret concealer med 16 timers præcision og komfort Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer repræsenterer den franske luksuskosmetiks ekspertise inden for makeup-innovation. Denne multifunktionelle concealer kombinerer op til 16 timers exceptionel holdbarhed med fugtgivende ingredienser, der plejer huden, mens den arbejder. Den avancerede formel giver medium til fuld dækning uden at lægge sig i fine linjer, og skaber i stedet en jævn, frisk overflade med et elegant mat resultat. Concealerens revolutionerende dobbelte applikator med præcis spids og flad side muliggør både præcision og intensiv dækning, hvilket gør den ideel til alt fra subtil korrektion til professionel konturering. Udviklet til at være skånsom mod alle hudtyper, inklusive følsom hud, tilbyder denne concealer en transformerende oplevelse, der forener komfort med performance. Fordelene ved Lancômes avancerede concealer-teknologi Exceptionel 16-timers holdbarhed med fugtgivende ingredienser, der plejer huden Innovativ dobbelt applikator til både præcis applicering og intensiv dækning Medium til fuld dækning, der ikke lægger sig i fine linjer Elegant mat finish, der føles let og behagelig på huden Sådan får du det mest ud af din Lancôme concealer Forbered huden med Génifique Ultimate Serum for en optimal base, brug derefter concealeren til at dække mørke ringe og ujevnheder, som foundation over hele ansigtet, eller til professionel konturering med lysere og mørkere nuancer. Oplev den franske luksuskosmetiks mesterværk inden for concealer-teknologi. Opdag Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Concealer
Størrelse: 13 ml
Artikel nr.: 96839
EAN: 3614273074698
Varenr.: 96839
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 0
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk236,25 kr236,25 krKøb
2Bangerhead DK242 kr242 krKøb
3NordicFeel DK277 kr277 krKøb
4Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 236,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer 435 Bisque W 07 - 13 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026236,25 kr4,75 kr (2%)
30. maj 2026241 kr4,75 kr (2%)
28. maj 2026236,25 kr15,75 kr (6%)
25. maj 2026252 kr3 kr (1%)
24. maj 2026249 kr3 kr (1%)
23. maj 2026252 kr3 kr (1%)
22. maj 2026249 kr12 kr (5%)
18. maj 2026237 kr1 kr (0%)
17. maj 2026238 kr1 kr (0%)
15. maj 2026239 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret