Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml

LancômeLip glossEAN: 3614274382723
Pris fra 191,25 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53,75 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Juicytreat Oil 9 ml - 60
-25%191,25 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Juicytreat Oil 9 ml - 60 billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Juicytreat Oil - 60 er en vidunderlig lipgloss, der øjeblikkeligt giver fyldige og skinnende læber, uden at klistre. JuicyTreat er superladet med 20 % squalane og giver øjeblikkeligt op til 24 timers fugt*, der føles vægtløs på læberne med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lip Gloss
EAN: 3614274382723
Varenr.: 118251
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million-Dollar
203 kr
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million-Dollar billede

Produktinformation

Få øjeblikkeligt fyldig, skinnende gloss til læberne uden at klistre! JuicyTreat er superladet med 20 % squalane og giver øjeblikkeligt op til 24 timers fugt*, der føles vægtløs på læberne med kun én påføring. Maxi-lip-hugging-applikatoren er designet til at omfavne læberne og giver den rette produktmængde ved første påføring. Formlen er beriget med 20 % squalane, der holder på fugten i læberne i op til 24 timer og efterlader dem bløde og fugtede. Derudover er den beriget med hyaluronsyre, så formlen trækker fugt ind i læberne og giver en øjeblikkelig fyldig og udglattende effekt.Egenskaber: - Giver øjeblikkeligt læberne en fyldig, skinnende glans - Klistrer ikke, og føles vægtløs- Beriget med 20 % squalane for 24 timers fugt - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Maxi lip-hugging-applikator Anvendelse: Brug Juicy Treat sammen med Lip Shaper lip liner for ultimativ læbedefinition. Boost fugten og den skinnende effekt ved at bruge den sammen med Butterglow lip balm. Brug den alene for forfriskende fugt til læberne og en fyldig skinnende effekt. Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million-Dollar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbeolie
Størrelse: 9.000000000
Artikel nr.: LF4746
EAN: 3614274382723
Varenr.: 2065-A47-0008
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60
-24%208 kr
Før 273 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 billede

Produktinformation

Få straks saftige, glansende læber, der ikke klistrer! JuicyTreat er fyldt med 20 procent squalane, giver straks op til 24 timers fugtighed* og føles vægtløs på læberne efter blot én påføring. Den unikke applikator er designet til at sveje læberne i glans og giver den perfekte mængde produkt ved første påføring. Formlen er beriget med 20 procent squalane, som bevarer fugten i læberne i op til 24 timer og giver en følelse af bløde og fugtede læber. Derudover er den beriget med hyaluronsyre, som trækker fugt ind i læberne og giver en øjeblikkelig fyldig og udglattende effekt. Egenskaber: - Giver straks en lækker glans til læberne - Klistrer ikke og føles knapt efter påføring - Beriget med 20 % squalane for 24 timers fugtighed - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Stor applikator, der omslutter læberne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip gloss
0
Artikel nr.: LF4746
EAN: 3614274382723
Varenr.: B097611
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-In-Gloss 60 Million Dollar
-20%210 kr
Før 263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Juicytreat 60 - 9 ml
239 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk191,25 kr191,25 krKøb
2Lyko DK203 kr203 krKøb
3Bangerhead DK208 kr208 krKøb
4Cocopanda DK210 kr210 krKøb
5NordicFeel DK239 kr239 krKøb
6EauDeParfum.dk245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 191,25 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 60 Million Dollar Berry 8,5 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026191,25 kr16,75 kr (8%)
28. maj 2026208 kr4 kr (2%)
27. maj 2026204 kr4 kr (2%)
26. maj 2026208 kr4 kr (2%)
21. maj 2026204 kr6 kr (3%)
20. maj 2026210 kr10 kr (5%)
18. maj 2026220 kr12 kr (6%)
17. maj 2026208 kr12 kr (5%)
14. maj 2026220 kr17 kr (8%)
11. maj 2026203 kr19 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret