Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml

LancômeLip glossEAN: 3614274382662
Pris fra 200 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Lip Idole Juicytreat 9 ml #18
200 kr
Til butik
Lancome Lip Idole Juicytreat 9 ml #18 billede

Produktinformation

Varemærke: Lancome, Navn: Lancome Lip Idole Juicytreat 9 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Læbestift
EAN: 3614274382662
Varenr.: D44077
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18
-24%208 kr
Før 273 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 billede

Produktinformation

Få straks saftige, glansende læber, der ikke klistrer! JuicyTreat er fyldt med 20 procent squalane, giver straks op til 24 timers hydrering* og føles vægtløs på læberne efter kun én påføring. Den unikke applikator er designet til at dække læberne med glans og giver den perfekte mængde produkt ved første påføring. Formlen er beriget med 20 procent squalane, som bevarer fugten i læberne i op til 24 timer og giver en følelse af bløde og fugtede læber. Derudover er den beriget med hyaluronsyre, som trækker fugt ind i læberne og giver en øjeblikkelig fyldig og udglattende effekt. Egenskaber: - Giver straks en lækker glans til læberne - Klistrer ikke og føles knapværdig efter påføring - Beriget med 20 % squalane for 24 timers hydrering - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Stort applikator, der omfavner læberne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip gloss
0
Artikel nr.: LF4740
EAN: 3614274382662
Varenr.: B097605
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-In-Gloss 18 Berry Yummy 9m
-20%210 kr
Før 263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy
213 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Juicytreat 18 - 9 ml
239 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK200 kr249 krKøb
2Bangerhead DK208 kr208 krKøb
3Cocopanda DK210 kr210 krKøb
4Lyko DK213 kr213 krKøb
5NordicFeel DK239 kr239 krKøb
6EauDeParfum.dk245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 18 Berry Yummy 8,5 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026200 kr8,75 kr (5%)
29. maj 2026191,25 kr16,75 kr (8%)
28. maj 2026208 kr4 kr (2%)
27. maj 2026204 kr4 kr (2%)
26. maj 2026208 kr4 kr (2%)
21. maj 2026204 kr6 kr (3%)
20. maj 2026210 kr2,97 kr (1%)
18. maj 2026212,97 kr4,97 kr (2%)
17. maj 2026208 kr4,97 kr (2%)
14. maj 2026212,97 kr9,97 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret