Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml

LancômeLip glossEAN: 3614274382686
Pris fra 191,25 krtil 255 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 63,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Juicytreat Oil 9 ml - 33
-25%191,25 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Juicytreat Oil 9 ml - 33 billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Juicytreat Oil - 33 er en vidunderlig lipgloss, der øjeblikkeligt giver fyldige og skinnende læber, uden at klistre. JuicyTreat er superladet med 20 % squalane og giver øjeblikkeligt op til 24 timers fugt*, der føles vægtløs på læberne med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lip Gloss
EAN: 3614274382686
Varenr.: 118247
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33
-29%194 kr
Før 274 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 billede

Produktinformation

Få straks saftige glinsende læber, der ikke klistrer! JuicyTreat er fyldt med 20 procent squalane, giver straks op til 24 timers fugtighed* og føles vægtløs på læberne efter kun én påføring. Den unikke applikator er designet til at svejse læberne i glans og giver en perfekt mængde produkt ved første påføring. Formlen er beriget med 20 procent squalane, der bevarer fugten i læberne i op til 24 timer og giver en følelse af bløde og fugtede læber. Derudover er den beriget med hyaluronsyre, der trækker fugt ind i læberne og giver en straks fyldig og udglattende effekt. Egenskaber: - Giver straks en lækker glans til læberne - Klistrer ikke og føles næsten ikke efter påføring - Beriget med 20 % squalane for 24 timers fugtighed - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Stor applikator, der omslutter læberne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip gloss
0
Artikel nr.: LF4742
EAN: 3614274382686
Varenr.: B097607
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-In-Gloss 33 Idôle Nude 9ml
-20%210 kr
Før 263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Juicytreat 33 - 9 ml
239 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml
245 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idôle Nude
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk191,25 kr191,25 krKøb
2Bangerhead DK194 kr194 krKøb
3Cocopanda DK210 kr210 krKøb
4NordicFeel DK239 kr239 krKøb
5EauDeParfum.dk245 kr245 krKøb
6Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 191,25 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 33 Idole Nude 8,5 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026191,25 kr16,75 kr (8%)
30. maj 2026208 kr16,75 kr (9%)
29. maj 2026191,25 kr16,75 kr (8%)
26. maj 2026208 kr4 kr (2%)
21. maj 2026204 kr6 kr (3%)
20. maj 2026210 kr2,97 kr (1%)
18. maj 2026212,97 kr4,97 kr (2%)
17. maj 2026208 kr4,97 kr (2%)
14. maj 2026212,97 kr4,97 kr (2%)
11. maj 2026208 kr29 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret