Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml

LancômeLip glossEAN: 3614274382716
Pris fra 203 krtil 245 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea
203 kr
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea billede

Produktinformation

Få øjeblikkeligt fyldig, skinnende gloss til læberne uden at klistre! JuicyTreat er superladet med 20 % squalane og giver øjeblikkeligt op til 24 timers fugt*, der føles vægtløs på læberne med kun én påføring. Maxi-lip-hugging-applikatoren er designet til at omfavne læberne og giver den rette produktmængde ved første påføring. Formlen er beriget med 20 % squalane, der holder på fugten i læberne i op til 24 timer og efterlader dem bløde og fugtede. Derudover er den beriget med hyaluronsyre, så formlen trækker fugt ind i læberne og giver en øjeblikkelig fyldig og udglattende effekt.Egenskaber: - Giver øjeblikkeligt læberne en fyldig, skinnende glans - Klistrer ikke, og føles vægtløs- Beriget med 20 % squalane for 24 timers fugt - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Maxi lip-hugging-applikator Anvendelse: Brug Juicy Treat sammen med Lip Shaper lip liner for ultimativ læbedefinition. Boost fugten og den skinnende effekt ved at bruge den sammen med Butterglow lip balm. Brug den alene for forfriskende fugt til læberne og en fyldig skinnende effekt. Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbeolie
Størrelse: 9.000000000
Artikel nr.: LF4745
EAN: 3614274382716
Varenr.: 2065-A47-0001
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40
-24%208 kr
Før 273 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 billede

Produktinformation

Få straks saftige, skinnende læber der ikke klistrer! JuicyTreat er fyldt med 20 procent squalan, giver straks op til 24 timers fugtighed* og føles vægtløs på læberne efter kun én påføring. Den unikke applikator er designet til at glide hen over læberne i glans og giver en perfekt mængde produkt ved den første påføring. Formlen er beriget med 20 procent squalan, som bevarer fugten i læberne i op til 24 timer og giver en følelse af bløde og fugtede læber. Derudover er den beriget med hyaluronsyre, som trækker fugt ind i læberne og giver en øjeblikkelig fyldig og udglattende effekt. Egenskaber: - Giver straks en lækker glans til læberne - Klistrer ikke og føles knap efter påføring - Beriget med 20 % squalan for 24 timers fugtighed - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Stor applikator der omslutter læberne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip gloss
0
Artikel nr.: LF4745
EAN: 3614274382716
Varenr.: B097610
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-In-Gloss 40 All The Tea 9m
-20%210 kr
Før 263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Juicytreat 40 - 9 ml
239 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK203 kr203 krKøb
2Bangerhead DK208 kr208 krKøb
3Cocopanda DK210 kr210 krKøb
4NordicFeel DK239 kr239 krKøb
5EauDeParfum.dk245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 203 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 40 All The Tea 8,5 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026203 kr11,75 kr (6%)
29. maj 2026191,25 kr16,75 kr (8%)
28. maj 2026208 kr2 kr (1%)
27. maj 2026210 kr2 kr (1%)
26. maj 2026208 kr4 kr (2%)
21. maj 2026204 kr6 kr (3%)
20. maj 2026210 kr2,97 kr (1%)
18. maj 2026212,97 kr4,97 kr (2%)
17. maj 2026208 kr4,97 kr (2%)
15. maj 2026212,97 kr9,97 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret