Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml

LancômeLip glossEAN: 3614274382617
Pris fra 208 krtil 255 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10
-24%208 kr
Før 273 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 billede

Produktinformation

Få straks saftige glansfulde læber, der ikke klistrer! JuicyTreat er fyldt med 20 procent squalane, giver straks op til 24 timers fugtighed* og føles vægtløs på læberne efter kun én påføring. Den unikke applikator er designet til at glide over læberne med glans og giver en perfekt mængde produkt ved første påføring. Formlen er beriget med 20 procent squalane, som bevarer fugten i læberne i op til 24 timer og giver en følelse af bløde og fugtmættede læber. Desuden er den beriget med hyaluronsyre, der trækker fugt ind i læberne og giver en øjeblikkelig fyldig og udglattende effekt. Egenskaber: - Giver straks en lækker glans til læberne - Klistrer ikke og føles knap efter påføring - Beriget med 20 % squalane for 24 timers fugtighed - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Stor applikator, der omslutter læberne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip gloss
0
Artikel nr.: LF4735
EAN: 3614274382617
Varenr.: B097600
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Juicytreat 10 - 9 ml
239 kr
Til butik
Lancôme Lip Idole Juicytreat 10 - 9 ml billede

Produktinformation

Luksuriøs lipgloss med avanceret fugtbehandling og øjeblikkelig fylde Lancôme Lip Idole Juicytreat forvandler dine læber med en innovativ formel, der kombinerer 20 procent squalan med hyaluronsyre for en ekstraordinær læbeplejeoplevelse. Denne elegante lipgloss leverer øjeblikkelig glans og op til 24 timers dyb fugtbehandling, mens den unikke applikator er præcisionsdesignet til at omfavne læberne i perfekt dækning ved første påføring. Formlen føles vægtløs og klæber aldrig, hvilket skaber en avanceret balance mellem intensiv pleje og luksuriøs finish. Hyaluronsyren arbejder øjeblikkeligt for at give læberne synlig fylde og en glat, udjævnet tekstur, mens squalan bevarer fugten dybt i læbevævet. Resultatet er læber, der stråler med en saftig lyserød glans og føles bløde, nærende og plejede time efter time. Fordelene ved denne avancerede lipgloss Beriget med 20% squalan for intensiv 24-timers fugtbehandling Hyaluronsyre giver øjeblikkelig fylde og udglatningseffekt Innovativ applikator, der omfavner læberne for perfekt påføring Vægtløs formel, der aldrig klæber eller føles tung på læberne Sådan maksimerer du dit lipgloss-ritual For ultimativ læbedefinition kombiner med Lip Shaper Lip Liner, eller boost fugtbehandlingen ved at bruge sammen med Butterglow Lip Balm for en fuldkommen luksusoplevelse. Oplev Lancômes mesterskab inden for læbepleje og giv dine læber den luksuriøse behandling, de fortjener. Opdag Lip Idole Juicytreat i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lipgloss
Størrelse: 9 ml
Artikel nr.: 193386
EAN: 3614274382617
Varenr.: 193386
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml
245 kr
Til butik
Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml billede

Produktinformation

Få øjeblikkeligt fyldig, skinnende gloss til læberne uden at klistre! JuicyTreat er superladet med 20 % squalane og giver øjeblikkeligt op til 24 timers fugt*, der føles vægtløs på læberne med kun én påføring. Maxi-lip-hugging-applikatoren er designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Makeup
EAN: 3614274382617
Varenr.: shopify_DK_15198873190748_55516293169500
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink ôh La La
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK208 kr208 krKøb
2NordicFeel DK239 kr239 krKøb
3EauDeParfum.dk245 kr245 krKøb
4Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml i 186 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 10 Pink Oh La La 8,5 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026208 kr31 kr (13%)
27. maj 2026239 kr31 kr (15%)
26. maj 2026208 kr31 kr (13%)
24. maj 2026239 kr32 kr (15%)
23. maj 2026207 kr13 kr (7%)
22. maj 2026194 kr13 kr (6%)
21. maj 2026207 kr13 kr (7%)
13. maj 2026194 kr
12. maj 2026193,95 kr13,05 kr (6%)
11. maj 2026207 kr13,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret