Gå til hovedindhold

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460

LancômeLæbestiftEAN: 3614274334852
Pris fra 268 krtil 360 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222,46 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick 460
-20%268 kr
Før 335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick 460 billede

Produktinformation

Lancôme L’Absolu Rouge Intimatte Lipstick giver en soft-blurred mat finish med komfort, fugt og en ‘second skin’ følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: LF3554
EAN: 3614274334852
Varenr.: 3326266
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 460
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 460 billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick - 460 er en luksuriøs, opbyggelig læbestift, som forkæler dine læber med en smuk farve og en **sløret, mat effekt**. Læbestiften er beriget med ceramider og roseekstrakter, som sørger for at fugte læberne og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614274334852
Varenr.: 118224
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460
-26%291 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460 billede

Produktinformation

Intimatte læbestift omfavner dine læber og dækker dem med farve og komfort for en "second skin"-følelse og en blødt udtværet mat finish. Det har en præcis og let at bruge læbestiftsspit, der gør læbestiften nem at påføre lige som du ønsker. Formlen er beriget med ceramider og Grand Rose-ekstrakt for en plejende følelse, fugt og komfort til læberne. Etuiet er mat og luksuriøst med en indgraveret Lancôme-logo. Egenskaber: - For en blødt udtværet mat finish - Føles behagelig og fugtgivende på læberne - Med en præcis og let at bruge læbestiftsspit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Rouge
0
Artikel nr.: LF3554
EAN: 3614274334852
Varenr.: B097584
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte 460 - 3,4 g
324 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 460 Burst Of Joy
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK268 kr268 krKøb
2NiceHair.dk270 kr270 krKøb
3Bangerhead DK291 kr291 krKøb
4NordicFeel DK324 kr324 krKøb
5Lyko DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460

PriceData har fulgt prisen på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 217,78 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 460 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026268 kr17 kr (6%)
18. maj 2026285 kr6 kr (2%)
17. maj 2026279 kr8 kr (3%)
15. maj 2026287 kr1 kr (0%)
13. maj 2026288 kr36 kr (11%)
10. maj 2026324 kr45 kr (16%)
9. maj 2026279 kr45 kr (14%)
6. maj 2026324 kr18 kr (6%)
5. maj 2026306 kr2 kr (1%)
4. maj 2026304 kr25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret