Gå til hovedindhold

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210

LancômeLæbestiftEAN: 3614274334760
Pris fra 268 krtil 324 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222,46 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick 210
-20%268 kr
Før 335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick 210 billede

Produktinformation

Lancôme L’Absolu Rouge Intimatte Lipstick giver en soft-blurred mat finish med komfort, fugt og en 'second skin'-følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: LF3545
EAN: 3614274334760
Varenr.: 3326257
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 210
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 210 billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick - 210 er en luksuriøs, opbyggelig læbestift, som forkæler dine læber med en smuk farve og en **sløret, mat effekt**. Læbestiften er beriget med ceramider og roseekstrakter, som sørger for at fugte læberne og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614274334760
Varenr.: 118215
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210
-29%279 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210 billede

Produktinformation

Intimatte læbestift omfavner dine læber og dækker dem med farve og komfort for en "second skin"-følelse og en blødt udtonet mat finish. Det har en præcis og nem at bruge læbestiftsspit, som gør læbestiften let at påføre præcis som du ønsker. Formlen er beriget med ceramider og Grand Rose-ekstrakt for en plejende følelse, fugtgivende og komfort for læberne. Etuiet er mat og luksuriøst med en indgraveret Lancôme-logo. Egenskaber: - For en blødt udtonet mat finish - Føles behagelig og fugtgivende på læberne - Med en præcis og nem at bruge læbestiftsspit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Rouge
0
Artikel nr.: LF3545
EAN: 3614274334760
Varenr.: B097575
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 210 Unspoken Feelings
296 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte 210 - 3,4 g
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK268 kr268 krKøb
2NiceHair.dk270 kr270 krKøb
3Bangerhead DK279 kr279 krKøb
4Lyko DK296 kr296 krKøb
5NordicFeel DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210

PriceData har fulgt prisen på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 217,77 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 210 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026268 kr17 kr (6%)
18. maj 2026285 kr6 kr (2%)
17. maj 2026279 kr8 kr (3%)
15. maj 2026287 kr1 kr (0%)
12. maj 2026288 kr16 kr (6%)
11. maj 2026272 kr49 kr (22%)
28. apr. 2026223 kr72,56 kr (25%)
26. apr. 2026295,56 kr16,56 kr (6%)
24. apr. 2026279 kr45 kr (14%)
23. apr. 2026324 kr86,19 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret