Gå til hovedindhold

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320

LancômeLæbestiftEAN: 3614274334753
Pris fra 270 krtil 324 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222,46 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 320
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 320 billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick - 320 er en luksuriøs, opbyggelig læbestift, som forkæler dine læber med en smuk farve og en **sløret, mat effekt**. Læbestiften er beriget med ceramider og roseekstrakter, som sørger for at fugte læberne og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614274334753
Varenr.: 118214
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320
-29%279 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320 billede

Produktinformation

Intimatte læbestift omfavner dine læber og dækker dem med farve og komfort for en "second skin"-fornemmelse og en blødt suddet mat finish. Det har en præcis og nem at bruge læbestiftsspidse, der gør læbestiften let at påføre præcis som du ønsker. Formlen er beriget med ceramider og Grand Rose-ekstrakt for en plejestruktur, fugtighed og komfort for læberne. Etuiet er mat og luksuriøst med en indgraveret Lancôme-logo. Egenskaber: - For en blødt suddet mat finish - Føles behageligt og fugtgivende på læberne - Med en præcis og nem at bruge læbestiftsspidse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Rouge
0
Artikel nr.: LF3544
EAN: 3614274334753
Varenr.: B097574
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 320 Hush Hush
303 kr
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 320 Hush Hush billede

Produktinformation

Intimatte læbestift omfavner dine læber og dækker med farve og komfort med en "second skin"-fornemmelse og en blødt sløret mat finish. Den har en præcis og brugervenlig læbestiftspids, der gør den nem at påføre, præcis som du ønsker. Formlen er beriget med ceramider og Grand Rose-ekstrakter, der giver en behandlende fornemmelse samt fugt og komfort til læberne. Etuiet er mat og luksuriøst med indgraveret Lancôme logo.Egenskaber - Giver en blødt sløret mat finish- Føles behagelig og fugtet på læberne- Med en præcis og brugervenlig læbestiftspids Användning: Intimatte læbestiftens signaturspids er designet til at være præcis og nem at bruge, så du kan definere dine læber, som du ønsker. Den kan bruges på læber og kinder – du bestemmer, hvor du og din læbestift mødes. Påfør den direkte eller med fingrene for at få den bløde og slørede matte finish frem. Påfør den på kinderne som blush, bronzer eller til contouring. Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 320 Hush Hush...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.400000000
Artikel nr.: LF3544
EAN: 3614274334753
Varenr.: 2065-827-0028
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte 320 - 3,4 g
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk270 kr270 krKøb
2Bangerhead DK279 kr279 krKøb
3Lyko DK303 kr303 krKøb
4NordicFeel DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320

PriceData har fulgt prisen på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 217,78 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 270 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 320 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026270 kr9 kr (3%)
30. maj 2026279 kr9 kr (3%)
29. maj 2026270 kr9 kr (3%)
28. maj 2026279 kr24 kr (8%)
27. maj 2026303 kr24 kr (9%)
26. maj 2026279 kr9 kr (3%)
23. maj 2026288 kr1 kr (0%)
22. maj 2026287 kr8 kr (3%)
21. maj 2026279 kr6 kr (2%)
18. maj 2026285 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret