Gå til hovedindhold

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888

LancômeLæbestiftEAN: 3614274334739
Pris fra 270 krtil 324 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222,46 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 888
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 888 billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick - 888 er en luksuriøs, opbyggelig læbestift, som forkæler dine læber med en smuk farve og en **sløret, mat effekt**. Læbestiften er beriget med ceramider og roseekstrakter, som sørger for at fugte læberne og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614274334739
Varenr.: 118212
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 888 French Idol
272 kr
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 888 French Idol billede

Produktinformation

Intimatte læbestift omfavner dine læber og dækker med farve og komfort med en "second skin"-fornemmelse og en blødt sløret mat finish. Den har en præcis og brugervenlig læbestiftspids, der gør den nem at påføre, præcis som du ønsker. Formlen er beriget med ceramider og Grand Rose-ekstrakter, der giver en behandlende fornemmelse samt fugt og komfort til læberne. Etuiet er mat og luksuriøst med indgraveret Lancôme logo.Egenskaber - Giver en blødt sløret mat finish- Føles behagelig og fugtet på læberne- Med en præcis og brugervenlig læbestiftspids Användning: Intimatte læbestiftens signaturspids er designet til at være præcis og nem at bruge, så du kan definere dine læber, som du ønsker. Den kan bruges på læber og kinder – du bestemmer, hvor du og din læbestift mødes. Påfør den direkte eller med fingrene for at få den bløde og slørede matte finish frem. Påfør den på kinderne som blush, bronzer eller til contouring. Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 888 French Idol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.400000000
Artikel nr.: LF3542
EAN: 3614274334739
Varenr.: 2065-827-0032
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888
-29%279 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888 billede

Produktinformation

Intimatte læbestift omfavner dine læber og dækker dem med farve og komfort for en "second skin"-følelse og en blødt suddet mat finish. Det har en præcis og nem at bruge læbestiftspids, der gør læbestiften nem at applicere præcis som du ønsker. Formlen er beriget med ceramider og Grand Rose-ekstrakt for en pleje-følelse, fugt og komfort for læberne. Etuiet er mat og luksuriøst med en indgraveret Lancôme-logo. Egnetheder: - For en blødt suddet mat finish - Føles behagelig og fugtgivende på læberne - Med en præcis og nem at bruge læbestiftspids...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Rouge
0
Artikel nr.: LF3542
EAN: 3614274334739
Varenr.: B097572
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte 888 - 3,4 g
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk270 kr270 krKøb
2Lyko DK272 kr272 krKøb
3Bangerhead DK279 kr279 krKøb
4NordicFeel DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888

PriceData har fulgt prisen på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 217,78 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 270 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 888 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026270 kr2 kr (1%)
30. maj 2026272 kr2 kr (1%)
28. maj 2026270 kr20 kr (7%)
27. maj 2026290 kr11 kr (4%)
26. maj 2026279 kr9 kr (3%)
23. maj 2026288 kr1 kr (0%)
22. maj 2026287 kr8 kr (3%)
21. maj 2026279 kr6 kr (2%)
18. maj 2026285 kr6 kr (2%)
17. maj 2026279 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret