Gå til hovedindhold

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282

LancômeLæbestiftEAN: 3614274334791
Pris fra 268 krtil 324 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224,3 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick 282
-20%268 kr
Før 335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick 282 billede

Produktinformation

Lancôme L’Absolu Rouge Intimatte Lipstick giver en soft-blurred mat finish med komfort, fugt og en 'second skin'-følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: LF3548
EAN: 3614274334791
Varenr.: 3326260
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 282
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 282 billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick - 282 er en luksuriøs, opbyggelig læbestift, som forkæler dine læber med en smuk farve og en **sløret, mat effekt**. Læbestiften er beriget med ceramider og roseekstrakter, som sørger for at fugte læberne og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614274334791
Varenr.: 118218
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 282 Tout Doux
272 kr
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 282 Tout Doux billede

Produktinformation

Intimatte læbestift omfavner dine læber og dækker med farve og komfort med en "second skin"-fornemmelse og en blødt sløret mat finish. Den har en præcis og brugervenlig læbestiftspids, der gør den nem at påføre, præcis som du ønsker. Formlen er beriget med ceramider og Grand Rose-ekstrakter, der giver en behandlende fornemmelse samt fugt og komfort til læberne. Etuiet er mat og luksuriøst med indgraveret Lancôme logo.Egenskaber - Giver en blødt sløret mat finish- Føles behagelig og fugtet på læberne- Med en præcis og brugervenlig læbestiftspids Användning: Intimatte læbestiftens signaturspids er designet til at være præcis og nem at bruge, så du kan definere dine læber, som du ønsker. Den kan bruges på læber og kinder – du bestemmer, hvor du og din læbestift mødes. Påfør den direkte eller med fingrene for at få den bløde og slørede matte finish frem. Påfør den på kinderne som blush, bronzer eller til contouring. Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 282 Tout Doux...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.400000000
Artikel nr.: LF3548
EAN: 3614274334791
Varenr.: 2065-827-0043
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282
-29%279 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte 282 - 3,4 g
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK268 kr268 krKøb
2NiceHair.dk270 kr270 krKøb
3Lyko DK272 kr272 krKøb
4Bangerhead DK279 kr279 krKøb
5NordicFeel DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282

PriceData har fulgt prisen på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 224,3 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Soft-Blurred Matte Lipstick R25 282 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026268 kr27,56 kr (9%)
18. maj 2026295,56 kr16,56 kr (6%)
17. maj 2026279 kr17 kr (6%)
14. maj 2026296 kr8 kr (3%)
12. maj 2026288 kr16 kr (6%)
11. maj 2026272 kr47,7 kr (21%)
28. apr. 2026224,3 kr71,26 kr (24%)
26. apr. 2026295,56 kr16,56 kr (6%)
24. apr. 2026279 kr56 kr (17%)
23. apr. 2026335 kr97,19 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret