Gå til hovedindhold

Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30

LancasterSolcremeEAN: 3607343192002
Pris fra 195 krtil 402 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Velvet Tanning Milk SPF30 400 ml
195 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Velvet Tanning Milk SPF30 400 ml billede

Produktinformation

Lancaster Sun Beauty Velvet Milk SPF30 giver dig bredspektret beskyttelse og gør, at du får en ensartet solgylden glød. Det unikke produkt indeholder vores eksklusive Full Light Technology, der tackler 100 % af solens stråler (UVB, UVA, in frarødt lys og synligt lys), samt vores forstærkede, melanin -boostende Tan Activator Complex. Lancaster Sun Beauty Velvet Milk SPF30 gør, at du får en ensartet og holdbar solgylden farve, samtidig med at hudens fasthed og elasticitet bevares. Perfekt til hud, der langsomt bliver solbrun og af og til bliver solskoldet.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3607343192002
EAN: 3607343192002
Varenr.: 2942780
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancaster SUN BEAUTY Sublime Tan Velvet Milk SPF 30 - 400 ml
271 kr
Til butik
Lancaster SUN BEAUTY Sublime Tan Velvet Milk SPF 30 - 400 ml billede

Produktinformation

Lancaster Sun Beauty er en højtydende, vandfast tanning lotion udviklet med eksklusiv infrarød teknologi for at beskytte huden mod infrarøde stråler. Den er formuleret med Lancaster's Tan Activator Complex for at hjælpe med at skabe en jævn, strålende og langtidsholdbar gylden kulør. Dermatologisk testet, Sådan bruges den: Påfør generøst over hele kroppen før soleksponering. Påfør løbende for at opretholde beskyttelsen. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Solbeskyttelse
EAN: 3607343192002
Varenr.: C89984
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancaster - Sun Beauty Velvet Milk Sublime Tan SPF30 - 400 ml
-26%289 kr
Før 390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Velvet Tanning Milk SPF30 - Unisex - 400 ml
294 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30
295 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Face & Body Lotion SPF30, 400 ml.
325 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF30 High Protection 400 ml
385 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF30 High Protection 400 ml
402 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK195 kr234 krKøb
2Teknikproffset DK271 kr320 krKøb
3BilligParfume.dk289 kr289 krKøb
4CS MEGASTORE DK294 kr333 krKøb
5EauDeParfum.dk295 kr295 krKøb
6Brandshop325 kr325 krKøb
7Lyko DK385 kr385 krKøb
8NordicFeel DK402 kr402 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Milk Water Resistant 400 ml 400 ml Spf 30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026195 kr6 kr (3%)
1. jun. 2026189 kr2 kr (1%)
31. maj 2026191 kr24 kr (11%)
30. maj 2026215 kr16 kr (8%)
29. maj 2026199 kr18 kr (8%)
21. maj 2026217 kr28 kr (15%)
20. maj 2026189 kr2 kr (1%)
19. maj 2026191 kr2 kr (1%)
17. maj 2026189 kr2 kr (1%)
16. maj 2026191 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret