Gå til hovedindhold

Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml

LancasterSolcremeEAN: 3616305916174
Pris fra 235 krtil 395 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 6. maj

Sammenlign priser på Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 235 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Water SPF50 100 ml
-20%235 kr
Før 294 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Water SPF50 100 ml billede

Produktinformation

Beskyt din hud ud over traditionel UV-pleje med Sun Beauty Sun Body Water SPF50, fra Lancaster, N°1 Prestige Suncare Brand i Europa

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Krop
Artikel nr.: 69645
EAN: 3616305916174
Varenr.: 3319001
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml
307 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml billede

Produktinformation

Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 er en tofaset, ultralet solbeskyttelse, designet for at give en vægtløs fornemmelse samtidig med at fremhæve hudens naturlige solkyssede glød. Med Full Light Technology™ får huden 10x bredere beskyttelse mod hele solens spektrum* — ikke kun UVA og UVB, men også synligt lys og infrarød stråling for mere komplet beskyttelse mod fotoaldring. Formulaen indeholder Tan Activator Complex, som understøtter naturlig pigmentering og hjælper dig med at opnå en jævn, gylden tone på halvdelen af tiden ved soleksponering. Den lette tekstur absorberes øjeblikkeligt, efterlader en usynlig finish og kan påføres både på tør og våd hud.• Bredspektret solbeskyttelse (SPF50)• Fremmer en jævn, gylden nuance• Tofaset formel• Let, vandagtig tekstur• Egnet til tør og våd hudLancasters Sun Beauty‑serie kombinerer effektivitet med sensorisk nydelse — så du kan nyde solen komfortabelt og strålende.*Ved at målrette hele solspektrumet fremfor kun UVB & UVA. Ingen solcreme kan give fuldstændig beskyttelse mod solens stråler. Overeksponering for solen udgør en alvorlig sundhedsrisiko.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Solcreme til kroppen
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 196361
EAN: 3616305916174
Varenr.: 196361
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protect
395 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protect billede

Produktinformation

Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 er en tofaset, ultralet solbeskyttelse, designet for at give en vægtløs fornemmelse samtidig med at fremhæve hudens naturlige solkyssede glød. Med Full Light Technology™ får huden 10x bredere beskyttelse mod hele solens spektrum* — ikke kun UVA og UVB, men også synligt lys og infrarød stråling for mere komplet beskyttelse mod fotoaldring. Formulaen indeholder Tan Activator Complex, som understøtter naturlig pigmentering og hjælper dig med at opnå en jævn, gylden tone på halvdelen af tiden ved soleksponering. Den lette tekstur absorberes øjeblikkeligt, efterlader en usynlig finish og kan påføres både på tør og våd hud.• Bredspektret solbeskyttelse (SPF50)• Fremmer en jævn, gylden nuance• Tofaset formel• Let, vandagtig tekstur• Egnet til tør og våd hudLancasters Sun Beauty‑serie kombinerer effektivitet med sensorisk nydelse — så du kan nyde solen komfortabelt og strålende.*Ved at målrette hele solspektrumet fremfor kun UVB & UVA. Ingen solcreme kan give fuldstændig beskyttelse mod solens stråler. Overeksponering for solen udgør en alvorlig sundhedsrisiko.Anvendelse:Ryst flasken godt før brug. Påfør generøst på våd eller tør hud over hele kroppen før soleksponering. Tag den rejsevenlige størrelse med dig for nem applicering og genpåføring. Genpåfør regelmæssigt for at opretholde beskyttelsen.**Ingen solcreme kan give fuldstændig beskyttelse mod solens stråler. Overeksponering for solen udgør en alvorlig sundhedsrisiko. Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protect...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Til kroppen
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 69645
EAN: 3616305916174
Varenr.: 1616-176-0100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK235 kr235 krKøb
2NordicFeel DK307 kr307 krKøb
3Lyko DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 235 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 54% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026235 kr59 kr (20%)
7. maj 2026294 kr141 kr (92%)
6. maj 2026153 kr141 kr (48%)
28. mar. 2026294 kr85 kr (41%)
11. mar. 2026209 kr85 kr (29%)
4. feb. 2026294 kr135 kr (85%)
2. feb. 2026159 kr37 kr (19%)
1. feb. 2026196 kr37 kr (23%)
31. jan. 2026159 kr37 kr (19%)
29. jan. 2026196 kr37 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret