Gå til hovedindhold

Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml

LancasterSolcremeEAN: 3616305916143
Pris fra 149 krtil 395 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 5. maj

Sammenlign priser på Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 30 100 ml
149 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 30 100 ml billede

Produktinformation

☀ Bredspektret SPF 30 til kroppen · Hurtigt absorberende mælkekonsistens · Vand- og svedresistent Forkæl huden med en silkeblød solmælk, der kombinerer effektiv beskyttelse med let komfort. Denne kropssolcreme med SPF 30 er udviklet til daglig brug i solen og hjælper med at beskytte mod solens skadelige stråler, samtidig med at huden efterlades fugtmættet, smidig og uden klistret fornemmelse. Teksturen absorberes hurtigt, fordeler sig jævnt uden hvide spor og giver en behagelig, let duft – ideel til både strand, pool og hverdagsbrug. Fordele SPF 30 med bredspektret UVA/UVB-beskyttelse. Let, mælket konsistens, der trænger hurtigt ind uden at fedte. Vand- og svedresistent formulering, som bliver siddende ved aktivitet. Efterlader huden blød, smidig og komfortabel gennem dagen. Jævn fordeling uden hvide striber – perfekt til daglig brug på kroppen. Udviklet med fokus på både solbeskyttelse og en naturligt pæn glød. Sådan bruger du produktet Pump en generøs mængde ud og påfør jævnt på tør hud 15–20 minutter før soleksponering. Genpåfør mindst hver 2. time – og altid efter badning, sved eller aftørring med håndklæde. Husk udsatte områder som skuldre, øvre bryst, ører, håndrygge og fodrygge. Undgå intensiv middagssol, og brug tøj, hat og solbriller for ekstra beskyttelse. Resultat Huden beskyttes effektivt mod solskader, føles fugtet og behagelig og får en ensartet, velplejet finish uden klister. Den lette tekstur gør det nemt at genpåføre i løbet af dagen, så du kan opretholde en stabil, pålidelig solbeskyttelse. Godt at vide Brug rigelige mængder for at opnå den angivne beskyttelse – for lidt produkt reducerer effekten markant. Hold spædbørn og små børn ude af direkte sollys.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Solcreme
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3616305916143
EAN: 3616305916143
Varenr.: 3616305916143
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml
-20%203 kr
Før 254 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF50 100 ml
307 kr
Til butik
Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF50 100 ml billede

Produktinformation

Luksuriøs solbeskyttelse til krop og ansigt med Lancaster Sun BeautyOplev den ultimative solbeskyttelse med Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50. Denne luksuriøse solmælk fra det eksklusive brand Lancaster tilbyder overlegen beskyttelse mod UVA- og UVB-stråler, samtidig med at den plejer din hud med fugt og næring. Den lette, silkebløde formel absorberes hurtigt uden at efterlade en fedtet film, hvilket gør den ideel til både ansigt og krop. Lancaster har i årtier været førende inden for solbeskyttelse, og denne premium solmælk repræsenterer kulminationen af deres innovative forskning og teknologi. Med sin vandresistente formel er den perfekt til både strand, pool og byferier, hvor du ønsker at nyde solen med ro i sindet.Fordelene med Lancaster Sun Beauty Body Milk Høj SPF50 beskyttelse mod skadelige UVA- og UVB-stråler Luksuriøs, let formel der absorberes hurtigt uden at fedte Vandresistent teknologi der sikrer langvarig beskyttelse Fugtgivende ingredienser der plejer og beskytter hudenForkæl din hud med premium solbeskyttelse. Opdag Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 i dag og nyd solen med stil og sikkerhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Solcreme til ansigtet
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 192298
EAN: 3616305916143
Varenr.: 192298
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF30 High Protection 100 ml
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK149 kr178 krKøb
2Cocopanda DK203 kr203 krKøb
3NordicFeel DK307 kr307 krKøb
4Lyko DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml i 139 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lancaster Sun Care Face & Body Sun Beauty Body Milk SPF30 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026149 kr18 kr (14%)
28. maj 2026131 kr1 kr (1%)
26. maj 2026130 kr1 kr (1%)
25. maj 2026131 kr1 kr (1%)
22. maj 2026130 kr1 kr (1%)
21. maj 2026131 kr1 kr (1%)
20. maj 2026132 kr2 kr (2%)
18. maj 2026130 kr1 kr (1%)
17. maj 2026131 kr1 kr (1%)
16. maj 2026132 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret