Gå til hovedindhold

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml

LancasterSolcremeEAN: 3616302022564
Pris fra 158 krtil 332 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Comfort Milk SPF50
158 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Comfort Milk SPF50 billede

Produktinformation

Lancaster Sun Beauty Solmælk Krop, SPF50, 175 ml. Lancaster Sun Beauty Comfort Milk er en nem og lækker solcreme til hele familien. Cremen er nem at smøre ud, og den efterlader ikke huden fedtet. Den går ind og har en forlængende effekt på holdbarheden af din tan. Ydermere har den en plejende og nærende effekt på huden.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3616302022564
EAN: 3616302022564
Varenr.: 3067790
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 50 - 175 ml
-25%236,25 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 50 - 175 ml billede

Produktinformation

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 50 er en let, fløjlsblød bodylotion med høj solbeskyttelse, som giver både komfort og en smuk solkysset glød. Med Full Light Technology™ får huden 10 gange bredere beskyttelse mod solens stråler* - teknologien beskyt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Sunscreen
EAN: 3616302022564
Varenr.: 126093
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Comfort Milk SPF50, 175 ml.
249 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Comfort Milk SPF50, 175 ml. billede

Produktinformation

Lancaster Sun Beauty Comfort Milk er en nem og lækker solcreme til hele familien. Cremen er nem at smøre ud, og den efterlader ikke huden fedtet. Den går ind og har en forlængende effekt på holdbarheden af din tan. Ydermere har den en plejende og nærende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Lancaster
EAN: 3616302022564
Varenr.: LANCA0026
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Comfort Milk SPF50 - Unisex - 175 ml
274 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml
315 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml
332 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK158 kr197 krKøb
2NiceHair.dk236,25 kr236,25 krKøb
3Brandshop249 kr249 krKøb
4CS MEGASTORE DK274 kr313 krKøb
5Lyko DK315 kr315 krKøb
6NordicFeel DK332 kr332 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml i 134 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 High Protection 175 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026158 kr4 kr (3%)
17. apr. 2026154 kr35 kr (19%)
9. apr. 2026189 kr60 kr (24%)
30. mar. 2026249 kr60 kr (32%)
14. mar. 2026189 kr31 kr (20%)
15. feb. 2026158 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026157 kr1 kr (1%)
10. feb. 2026158 kr2 kr (1%)
7. feb. 2026160 kr3 kr (2%)
25. jan. 2026157 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret