Gå til hovedindhold

Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml

LancasterSolcremeEAN: 3616305924933
Pris fra 239,95 krtil 346 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 106,05 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster - Sun Kids Sensitive Wet Skin Milk Spray Spf50+ - 150ml
239,95 kr
Til butik
Lancaster - Sun Kids Sensitive Wet Skin Milk Spray Spf50+ - 150ml billede

Produktinformation

Lancaster Sun Kids Sensitive Wet Skin Milk Spray SPF50+ er en effektiv og ekstra skånsom solcreme,...

Produktspecifikationer

Mærke: lancaster
Kategori: skønhed|hudpleje|solcremer og sprays
EAN: 3616305924933
Varenr.: 733323
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster Sun Beauty Kids Milky Body Spray SPF 50 - 150 ml
-25%243,75 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancaster Sun Beauty Kids Milky Body Spray SPF 50 - 150 ml billede

Produktinformation

Lancaster Sun Beauty Kids Milky Body Spray SPF 50 er en effektiv solspray udviklet specielt til børns følsomme hud. Med Full Light Technology™ får huden 10x bredere beskyttelse mod solens stråler* - den beskytter ikke kun mod UVA og UVB, men også mod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Sunscreen
EAN: 3616305924933
Varenr.: 126099
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml
245 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Beauty Kids Milky Body Spray SPF50 High Protection
325 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Beauty Kids Milky Body Spray SPF50 High Protection 150 ml
346 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
2NiceHair.dk243,75 kr243,75 krKøb
3Teknikproffset DK245 kr294 krKøb
4Lyko DK325 kr325 krKøb
5NordicFeel DK346 kr346 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 266 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 239,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Lancaster Kids Sun Sensitive Wet Skin Application Very High Protection Spray SPF50+ 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026239,95 kr5,05 kr (2%)
28. maj 2026245 kr5,05 kr (2%)
27. maj 2026239,95 kr5,05 kr (2%)
23. maj 2026245 kr5,05 kr (2%)
19. maj 2026239,95 kr5,05 kr (2%)
13. maj 2026245 kr5,05 kr (2%)
8. maj 2026239,95 kr5,05 kr (2%)
7. maj 2026245 kr80 kr (48%)
23. apr. 2026165 kr72 kr (30%)
21. apr. 2026237 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret