Gå til hovedindhold

Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml

LancasterSolcremeEAN: 3616305924780
Pris fra 209 krtil 378 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Sun Body Water SPF 50 150 ml
209 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Sun Body Water SPF 50 150 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Kroppen
Farve: 4
Artikel nr.: 3616305924780
EAN: 3616305924780
Varenr.: 24276142
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF 50 - 150 ml
-25%266,25 kr
Før 355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF 50 - 150 ml billede

Produktinformation

Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF 50 er en tofaset, ultralet solbeskyttelse, designet for at give en vægtløs fornemmelse samtidig med at fremhæve hudens naturlige solkyssede glød. Med Full Light Technology™ får huden 10x bredere beskytt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Sunscreen
EAN: 3616305924780
Varenr.: 126092
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protect
355 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protect billede

Produktinformation

Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 er en tofaset, ultralet solbeskyttelse, designet for at give en vægtløs fornemmelse samtidig med at fremhæve hudens naturlige solkyssede glød. Med Full Light Technology™ får huden 10x bredere beskyttelse mod hele solens spektrum* — ikke kun UVA og UVB, men også synligt lys og infrarød stråling for mere komplet beskyttelse mod fotoaldring. Formulaen indeholder Tan Activator Complex, som understøtter naturlig pigmentering og hjælper dig med at opnå en jævn, gylden tone på halvdelen af tiden ved soleksponering. Den lette tekstur absorberes øjeblikkeligt, efterlader en usynlig finish og kan påføres både på tør og våd hud.• Bredspektret solbeskyttelse (SPF50)• Fremmer en jævn, gylden nuance• Tofaset formel• Let, vandagtig tekstur• Egnet til tør og våd hudLancasters Sun Beauty‑serie kombinerer effektivitet med sensorisk nydelse — så du kan nyde solen komfortabelt og strålende.*Ved at målrette hele solspektrumet fremfor kun UVB & UVA. Ingen solcreme kan give fuldstændig beskyttelse mod solens stråler. Overeksponering for solen udgør en alvorlig sundhedsrisiko.Anvendelse:Ryst flasken godt før brug. Påfør generøst på våd eller tør hud over hele kroppen før soleksponering. Tag den rejsevenlige størrelse med dig for nem applicering og genpåføring. Genpåfør regelmæssigt for at opretholde beskyttelsen.**Ingen solcreme kan give fuldstændig beskyttelse mod solens stråler. Overeksponering for solen udgør en alvorlig sundhedsrisiko. Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protect...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Til kroppen
Størrelse: 150.000000000
Artikel nr.: 69648
EAN: 3616305924780
Varenr.: 1616-176-0150
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK209 kr248 krKøb
2NiceHair.dk266,25 kr266,25 krKøb
3Lyko DK355 kr355 krKøb
4NordicFeel DK378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Lancaster Sun Beauty Body Sun Protective Water SPF50 High Protection 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026209 kr16 kr (8%)
29. maj 2026193 kr11 kr (6%)
19. apr. 2026182 kr16 kr (8%)
18. apr. 2026198 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026201 kr154 kr (43%)
3. mar. 2026355 kr23 kr (6%)
4. feb. 2026378 kr189 kr (100%)
2. feb. 2026189 kr189 kr (50%)
1. feb. 2026378 kr189 kr (100%)
31. jan. 2026189 kr166 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret