Gå til hovedindhold

Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom

KrissMøblerEAN: 5704362906974
Pris fra 1.406 krtil 1.522 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1406 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Twin Rum vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i krom - venstre
-8%1.406 kr
Før 1.522 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Twin Rum vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i krom - venstre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerVinkelløbende ventilsæt fra Kriss med rumtermostat. Rumtermostaten måler luftens temperatur og regulerer varmen i håndklædetørreren derefter fuldstændig som på en almindelig radiator. Data: Tilslutning: 1/2&quo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: chrome
EAN: 5704362906974
Varenr.: 330872014
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom
1.406 kr
Til butik
Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom billede

Produktinformation

KRISS Twin ventilsæt med rumtermostatføler til 50mm centerafstand, 1/2 vinkelløbende, forkromet.Ventilsættet er inkl. front-dækkappe, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et varenummer.OBS: fremløb i venstre side. Ikke vendbar.

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906974
Varenr.: 2379304
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat venstre, krom
1.499 kr
Til butik
Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat venstre, krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerKriss Twin Rum ventilsæt med rumtermostat 1/2" tilslutning på C-C 50 mm til 2-strengsanlæg. Leveres med tilslutningsrør og vægflanger. Fremløb venstre side. En rumtermostat måler luftens temperatur og regule...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: chrome
EAN: 5704362906974
Varenr.: 330872014
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Twin Rum ventilsæt vinkel venstre m/rumtermostat, Krom
1.522 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.406 kr1.406 krKøb
2Elvvs.dk1.406 kr1.406 krKøb
3CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
4BilligVVS DK1.522 kr1.522 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom

PriceData har fulgt prisen på Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.389 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.463 kr.

Den nuværende pris på 1.406 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Kriss Twin Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende rumtermostat til 50mm, venstre. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.406 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.407 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.406 kr53 kr (4%)
25. maj 20261.459 kr63 kr (4%)
24. maj 20261.522 kr63 kr (4%)
22. maj 20261.459 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.460 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.459 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.460 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.459 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret