Gå til hovedindhold

Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom

KrissMøblerEAN: 5704362906936
Pris fra 1.279 krtil 1.377 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Twin vinkelløbende ventilsæt i krom - venstre
1.279 kr
Til butik
Kriss Twin vinkelløbende ventilsæt i krom - venstre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerVinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2"Centerafstand: 5 cm Fremløb: Venstre side Rosetter: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: chrome
EAN: 5704362906936
Varenr.: 330871010
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom
1.279 kr
Til butik
Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom billede

Produktinformation

KRISS Twin ventilsæt med manuel regulering til 50mm centerafstand, 1/2 vinkelløbende, forkromet.Ventilsættet er inkl. front-dækkappe, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et varenummer.OBS: fremløb i venstre side. Ikke vendbar.

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906936
Varenr.: 2379301
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Twin ventilsæt 1/2'' vinkelløbende venstre, krom
-13%1.299 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Twin ventilsæt 1/2'' vinkelløbende venstre, krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerKriss Twin manuel ventilsæt med 1/2" tilslutning på C-C 50 mm til 2-strengsanlæg. Leveres med tilslutningsrør og vægflanger. Fremløb venstre side. En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret meget er e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: chrome
EAN: 5704362906936
Varenr.: 330871010
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Twin ventilsæt vinkel venstre, Krom
1.377 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.279 kr1.279 krKøb
2Elvvs.dk1.279 kr1.279 krKøb
3CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
4BilligVVS DK1.377 kr1.377 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom

PriceData har fulgt prisen på Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.264 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.323 kr.

Den nuværende pris på 1.279 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.279 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.280 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.279 kr40 kr (3%)
25. maj 20261.319 kr58 kr (4%)
24. maj 20261.377 kr58 kr (4%)
22. maj 20261.319 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.320 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.319 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.320 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.319 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret