Gå til hovedindhold

Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort

KrissMøblerEAN: 5704362906929
Pris fra 1.532 krtil 1.725 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1532 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Twin vinkelløbende ventilsæt i mat sort - højre
-11%1.532 kr
Før 1.725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Twin vinkelløbende ventilsæt i mat sort - højre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerVinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2"Centerafstand: 5 cm Fremløb: Højre side Rosetter: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
EAN: 5704362906929
Varenr.: 330871004
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort
1.533 kr
Til butik
Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort billede

Produktinformation

KRISS Twin Manuel, 1/2 vinkelløbende ventilsæt med manuel regulering til 50 mm centerafstand, lakeret matsort (RAL9005). Ventilsættet er inkl. front-dækkappe, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et varenummer. Fremløb i højre side. Ikke ven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906929
Varenr.: 2403655
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Twin ventilsæt 1/2'' vinkelløbende højre, sort
1.699 kr
Til butik
Kriss Twin ventilsæt 1/2'' vinkelløbende højre, sort billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerKriss Twin manuel ventilsæt med 1/2" tilslutning på C-C 50 mm til 2-strengsanlæg. Leveres med tilslutningsrør og vægflanger. Fremløb højre side. En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret meget er et

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: black
EAN: 5704362906929
Varenr.: 330871004
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Twin ventilsæt vinkel højre, Matsort
1.725 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.532 kr1.532 krKøb
2Elvvs.dk1.533 kr1.533 krKøb
3CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
4BilligVVS DK1.725 kr1.725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort

PriceData har fulgt prisen på Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.532 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.642 kr.

Den nuværende pris på 1.532 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, højre. Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.532 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.534 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.533 kr120 kr (7%)
25. maj 20261.653 kr46 kr (3%)
24. maj 20261.699 kr46 kr (3%)
22. maj 20261.653 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.654 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.653 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.654 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.653 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret