Gå til hovedindhold

Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort

KrissMøblerEAN: 5704362906943
Pris fra 1.593 krtil 1.725 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1593 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Twin vinkelløbende ventilsæt i mat sort - venstre
-8%1.593 kr
Før 1.725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Twin vinkelløbende ventilsæt i mat sort - venstre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerVinkelløbende ventilsæt fra Kriss med manuel regulering. Fremløbsventilen har håndhjul og afspærringsventil til retursiden. Data: Tilslutning: 1/2"Centerafstand: 5 cm Fremløb: Venstre side Rosetter: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
EAN: 5704362906943
Varenr.: 330871020
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort
1.593 kr
Til butik
Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort billede

Produktinformation

KRISS Twin Manuel, 1/2 vinkelløbende ventilsæt med manuel regulering til 50 mm centerafstand, lakeret matsort (RAL9005). Ventilsættet er inkl. front-dækkappe, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et varenummer. Fremløb i venstre side. Ikke v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906943
Varenr.: 2403656
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Twin ventilsæt 1/2'' vinkelløbende venstre, sort
-11%1.699 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Twin ventilsæt 1/2'' vinkelløbende venstre, sort billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt til håndklædetørrerKriss Twin manuel ventilsæt med 1/2" tilslutning på C-C 50 mm til 2-strengsanlæg. Leveres med tilslutningsrør og vægflanger. Fremløb venstre side. En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret meget er e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: black
EAN: 5704362906943
Varenr.: 330871020
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Twin ventilsæt vinkel venstre, Matsort
1.725 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.593 kr1.593 krKøb
2Elvvs.dk1.593 kr1.593 krKøb
3CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
4BilligVVS DK1.725 kr1.725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort

PriceData har fulgt prisen på Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.573 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.659 kr.

Den nuværende pris på 1.593 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Kriss Twin Manuel ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende manuel ventil til 50mm, venstre. Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.593 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.594 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.593 kr60 kr (4%)
25. maj 20261.653 kr72 kr (4%)
24. maj 20261.725 kr72 kr (4%)
22. maj 20261.653 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.654 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.653 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.654 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.653 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret