Gå til hovedindhold

Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet

KrissMøblerEAN: 5704362906639
Pris fra 2.125 krtil 2.361 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2125 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i børstet krom - højre
2.125 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i børstet krom - højre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med returtermostatRumtermostaten måler luftens temperatur og regulerer varmen i håndklædetørreren derefter fuldstændig som på en almindelig radiator. Data: Tilslutning: 1/2" Termostatplacering: Højre side Rosetter:

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362906639
Varenr.: 330883210
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet
2.125 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet billede

Produktinformation

KRISS Corner Rum Plus, 1/2 vinkelløbende hjørneventilsæt med A-klassificeret rumtermostatføler, børstet. Rumtermostaten er testet af TELL og klassificeret i energiklasse A. Ventilsættet er inkl. føler, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906639
Varenr.: 2403660
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat højre, børstet krom
2.299 kr
Til butik
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat højre, børstet krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt med rumtermostatKriss Rum Plus ventilsæt med rumtermostatføler i højre side og komplet med 1/2" muffe tilslutningsrør og rosetter. Termostaten er i flot design og lavet af metal. En rumtermostat måler luftens temperatur og reg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: brushed chrome
EAN: 5704362906639
Varenr.: 330883210
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventilsæt vinkelløbende m/Rumtermostat i højre side, Børstet Krom
-39%2.361 kr
Før 3.865 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.125 kr2.125 krKøb
2Elvvs.dk2.125 kr2.125 krKøb
3CompletVVS2.299 kr2.299 krKøb
4BilligVVS DK2.361 kr2.361 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.099 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.305 kr.

Den nuværende pris på 2.125 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, højre. Børstet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.125 kr137 kr (6%)
25. maj 20262.262 kr99 kr (4%)
24. maj 20262.361 kr99 kr (4%)
22. maj 20262.262 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.263 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.262 kr1 kr (0%)
14. maj 20262.263 kr1 kr (0%)
12. maj 20262.262 kr1 kr (0%)
6. maj 20262.263 kr336 kr (13%)
5. maj 20262.599 kr336 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret