Gå til hovedindhold

Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid

KrissMøblerEAN: 5704362906769
Pris fra 1.299 krtil 1.449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i hvid - venstre
-10%1.299 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Corner Rum vinkelløbende ventilsæt med rumtermostat i hvid - venstre billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt fra Kriss med rumtermostatRumtermostaten måler luftens temperatur og regulerer varmen i håndklædetørreren derefter fuldstændig som på en almindelig radiator. Data: Tilslutning: 1/2" Termostatplacering: Venstre side Rosetter:

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
EAN: 5704362906769
Varenr.: 330870040
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid
1.299 kr
Til butik
Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid billede

Produktinformation

KRISS Corner ventilsæt med rumtermostatføler, 1/2 vinkelløbende, lakeret hvid (RAL9016).Ventilsættet er inkl. føler, 1/2 tilslutningsrør samt rosetter til væggen alt i et varenummer.Fremløb i venstre side. Føler skal sidde i venstre side. Ikke vendbar.

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362906769
Varenr.: 2379300
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat venstre, hvid
-13%1.399 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss Corner Rum Plus ventil 1/2'' vinkelløbende med rumtermostat venstre, hvid billede

Produktinformation

Vinkelløbende ventilsæt med rumtermostatKriss Rum ventilsæt med rumtermostatføler i venstre side og komplet med 1/2" muffe tilslutningsrør og rosetter. En rumtermostat måler luftens temperatur og regulerer håndklæderadiatoren herefter - ligesom på en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
EAN: 5704362906769
Varenr.: 330870040
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Corner Rum ventilsæt vinkelløbende m/Rumtermostat i venstre side, Hvid
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
2Elvvs.dk1.299 kr1.299 krKøb
3CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb
4BilligVVS DK1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.285 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.387 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Kriss Corner Rum ventilsæt 1/2´´. Vinkelløbende ventil med rumtermostat, venstre. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.299 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.300 kr89 kr (6%)
25. maj 20261.389 kr60 kr (4%)
24. maj 20261.449 kr60 kr (4%)
22. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.390 kr59 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret